اجرای پارکت موزاییکی خاص در دیباجی

اجرای پارکت موزاییکی خاص در دیباجی

01.مقدمه پروژه

یکی از مشخصه های بارز شرکت پارس آرای کوهستان تامین سلیقه کارفرما و آرشیتکت های محترم می باشد که سعی شده با تامین انواع مقاطع چوبی در طرح های مختلف نسبت به تحقق این امر کوشا باشد .

02. بستر کار اجرایی

پارکت چوبی پروژه دیباجی که با توجه به نظر آرشیتکت محترم طرح مهندس زرعکانی که از نامداران معماری نیز می باشند از نوع پارکت های دو لایه BOEN EIN2TM5D - OAK BASIC PRESTIGE 2LAYER LIVE NATURAL WHITE T/G 10*70*590 با روکش تمام چوب بوده که به صورت جناغی نصب شده است. لازم به ذکر است متراژ پارکت به کار رفته در این پروژه 260 مترمربع بوده است که به مدت 7 روز کاری اجرا شده است. در این پروژه با توجه به داشتن بستر موزاییکی تمام کف به وسیله مواد مخصوص قبل از نصب زیر سازی شده است.

03. مشخصات فنی اجرایی

نصب این نوع پارکت از دو حیث بسیار مورد اهمیت است :

  1. به جهت کوچک بودن سایز مقاطع پارکت نظارت بر تحویل گرفتن بستر عاری از پستی بلندی بسیار مهم است . همچنین با توجه به نوع نصب (چسبی) استفاده از چسب با کیفیت و همچنین مقاوم در برابر رطوبت های محیطی (پلی اورتان) از نکات بسیار مهم در این پروژه بوده است. شرکت پارس آرای کوهستان همیشه سعی بر این داشته جهت تامین کنندگان معتبر برای مصالح جانبی نصب همچون چسب که دارای ضمانت کیفی و اجرای می باشند استفاده کند .
  2. با توجه به نصب جناغی در این پروژه استفاده از ابزار مناسب و نیروی کار ماهر و با تجربه بسیار حائز اهمیت می باشد . در نصب جناغی همواره سعی شده از شانه مناسب برای مالیدن چسب بروی بستر استفاده شود. استفاده از ابزار غیر استاندارد باعث نفوذ چسب در بین درزه پارکت ها شده و نهایتا باعث ایجاد درز در پایان کار خواهد شد.
شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان
صدای رضایت مشتری آقای خالدی
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]