اجرای پارکت در ساختمان فریماه

اجرای پارکت در ساختمان فریماه

01.مقدمه پروژه

دلیل موفقیت یک پروژه در مناطق لاکچری شهر استفاده از متریال باکیفیت، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. ساختمان فریماه که در منطقه کامرانیه تهران واقع شده است بعد از داشتن تجربه موفق در اجرای نما با استفاده از چوب خاص آکویا تصمیم بر این گرفته شده که جهت اجرای پارکت های کف اتاق های خواب تمام واحد ها از پارکت 3strip – Long strip Jatoba  شرکت پارس آرای کوهستان استفاده شود.

02. بستر کار اجرایی

نحوه نصب پارکت در ساختمان های گرمایش از کف

با توجه به داشتن سیستم گرمایش از کف در این ساختمان نوع نصب برای این پروژه به صورت چسبی و استفاده از محصولات شرکت  آلمانیwakol  تولید کننده چسب های تمام پلی اورتان که نماینده انحصاری آن در ایران شرکت پارس آرای کوهستان استفاده گردید. نوع نصب پارکت های این پروژه چسبی انتخاب شده است بنابراین کف مورد نظر میبایست ابتدا به وسیله دستگاه ساب در روش خیس ساب زده شود و پس از حصول اطمینان از خشک شدن کف نسبت به تراز و شمشه ای بودن کف همچنین نداشتن پستی بلندی در تمام نقاط و تایید آن توسط مهندسین مجموعه نصب پارکت ها اجرا گردید. پس از آن به وسیله شانه مناسب برای پخش کردن چسب، تمام محل های مورد نظر چسب کاری شده و پارکت های رویه  که دارای سه لایه بهم فشرده هستند به صورت کام و زبانه در کنار یکدیگر قرار گرفتند .

03. مشخصات فنی اجرایی

این نکته در اجرای این مدل پارکت بسیار مهم است که حتما باید بعد از قرار گرفتن شیار پارکت ها بر روی هم ضربه مناسب زده شود که اتصال هر دو قطعه به صورت کامل انجام شود.

رنگ دیوارهای اتاق در این پروژه که دارای تم سردی هستند انتخاب پارکت Jatoba که ترکیبی از رنگ های گرم می باشد را بسیار مناسب و زیبا نموده و بر کیفیت نهایی طرح افزوده است. متراژ نصب شده دراین پروژه 300 مترمربع بوده که در زمان 7 روز کاری انجام شده است .

در پایان از حسن انتخاب کارفرما محترم این پروژه جناب مهندس جنیدی و آرشیتکت خلاق جناب مهندس علی مهرام بابت همکاری بسیار در این پروژه کمال تشکر را داریم.

صدای رضایت مشتری آقای جنیدی

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]