نشریه پارس آرای کوهستان

صفحه رسمی نشریه پارس آرای کوهستان

جدیدترین نسخه نشرآرای

در نشریه شماره 23 در مورد محمدکریم پیرنیا از نخبگان ایرانی که افزون بر معماری، در ادبیات، خوشنویسی، نقاشی و موسیقی نیز دستی داشت صحبت می‌شود. در ادامه درباره مهندس بابک بختیاری مدیر اجرایی مجموعه پارس آرای کوهستان بحث و گفتگوهای جذابی داریم.

همچنین در این نشریه در مورد مهندس حمیدرضا رحمانی یکی از معماران و طراحان ایرانی که شروع رسمی فعالیتشان با تاسیس شرکت “فناوری معماری” و در سال 1375 می‌باشد، صحبت شده است.

از بخش های جذاب و خواندنی این نشریه پروژه تمپورال می‌باشد، که یک ساختمان مسکونی خاص و مدرن در منطقه محمودیه تهران است. این ساختمان در 10 طبقه تک واحدی طراحی شده و هر طبقه حدود 270 متر مربع می‌باشد. در این ساختمان دیدنی امکانات رفاهی از جمله: روف گاردن، استخر، سونا، سالن ورزشی و سالن اجتماعات در اختیار ساکنین قرار دارد.

در ادامه نشریه درباره برگزاری جشنی از طرف مجموعه پارس آرای کوهستان صحبت می‌شود، که از زحمات کارمندان و کارکنان این مجموعه در سالی که گذشته تشکر و قدردانی می‌کنند.

و در آخر نیز درمورد شرکت ترموری و بنیان‌گذار کمپانی Thermory یعنی آقای Johann Sulling و همچنین جمهوری استونی که یک سرزمین سرسبز است که جنگل‌ها حدود نیمی از کشور را پوشش می‌دهند صحبت می‌شود.

دانلود نشریات چاپ شده

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:00 تا 18:00 

تهران – خیابان ظفر – خیابان فرید افشار – خیابان دلیری – خیابان صفری – خیابان ناز – کوچه شیخ عطار – نرسیده به بابک – پلاک ۱