نشریه پارس آرای کوهستان

صفحه رسمی نشریه پارس آرای کوهستان

جدیدترین نسخه نشرآرای

شروع نشریه شماره 24 با برنده شدن جایزه مجله معمار خانه حنانه و به دست آوردن رتبه سوم گروه مسکونی تک واحدی است. در ادامه نشریه درمورد آقای فریبرز صهبا توضیحاتی آورده شده است. ایشان متولد شهر مشهد و مقیم کانادا هستند، که معماری باغ‌های “حیفا” و “معبد لوتوس” دهلی نو را بر عهده داشته اند.

بخش بعدی نشریه مربوط به اخبار داخلی شرکت است. مدیر فروش و عضو هیئت‌مدیره پارس آرای کوهستان به نمایندگی از این شرکت در نمایشگاه ساختمان مونیخ آلمان (BAU) شرکت کردند. گزارش کوتاهی از این حضور در نشریه به چاپ رسیده است.

همچنین در این نشریه درون‌سازمانی مصاحبه‌ای با جناب مهندس نوید نصرالله‌زاده وجود دارد. خانه حنا اولین پروژه مهندس نصرالله زاده است. از پروژه‌هایی ایشان که با پارس آرای کوهستان همکاری داشته‌اند می‌توان به ساختمان سرو، بازسازی مسکونی و خانه حنا اشاره کرد. آقای پرنیان کارشناس فروش پروژه حنا بوده‌اند که طبق یک مصاحبه با ایشان، توضیحاتی دررابطه‌با پروژه و چوب‌های استفاده شده، در نشریه به چاپ رسیده است.

در ادامه به معرفی کشور آلمان پرداخته شده که توضیحات جالب و تکمیلی دررابطه‌با مساحت، جمعیت، مکان‌های دیدنی، ساختمان‌ها و… این کشور آورده شده است.

و در آخر به معرفی کف‌پوش چوبی BOEN پرداخته شده که تاریخچه آن به قرن هفدهم برمی‌گردد. این شرکت بیش از 350 سال است که الوارهای باکیفیت تولید و عرضه می‌کند. فعالیت خود را از سال 1641 میلادی با دو کارخانه چوب‌بری در آبشار BOEN در رودخانه Topdals نزدیک Kristiansand جنوب نروژ آغاز کرده است. ادامه توضیحات جذاب را در نشریه دنبال کنید.

دانلود نشریات چاپ شده

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:00 تا 18:00 

تهران – خیابان ظفر – خیابان فرید افشار – خیابان دلیری – خیابان صفری – خیابان ناز – کوچه شیخ عطار – نرسیده به بابک – پلاک ۱