پارکت بلوط (Oak forte parquet) در اجرای پارکت چوبی پروژه ورونا 7 زعفرانیه

پارکت بلوط (Oak forte parquet) در اجرای پارکت چوبی پروژه ورونا 7  زعفرانیه

01.مقدمه پروژه

آرشیتکت : جناب آقای مهندس کنعان پاسبانی 

پروژه ساختمان وهابی در یکی از بهترین مناطق تهران واقع در منظقه زعفرانیه واقع شده است .

در این پروژه که شرکت پارس آرای کوهستان نمای ترموود پروژه را  اجرا کرده و با توجه به رضایت مندی کارفرما ، نسبت به خریداری از پارکت های  تمام چوب برای  پوشش  کف اتاق های  واحد نیز استفاده شده است

02. بستر کار اجرایی

در این پروژه جهت نصب پارکت  قبل از نصب کلیه کف ساختمان  به وسیله کارشناسان نصب  بررسی شد و حتما میبایست در فواصل 3 متر کف اجرا شده دارای بستری شمشه ای باشد . پس  از تایید زیر سازی  انجام شده نسب به پهن کردن فوم سایلنت در کلیه محل های که مورد نیاز میباشد برای  نصب  پارکت اقدام میشود . پارکت های  الوارای که دارای  ضخامت بالاتر از 12 میلیمتر میباشند به وسیله کام وزبانه به یکدیگر متصل میشوند.  این نکته بسیار اهمیت دارد که کلیه قطعات اجرا  شده حتما میبایست به وسیله محل  اتصال کام به صورت کامل به قطعه بعدی  متصل گردد .

03. مشخصات فنی اجرایی

در این پروژه جهت پوشش  کف اتاق ها از سری  پارکت های تمام چوب BOEN EIGL9P3D - OAK FORTE 4STRIP 3LAYER LIVE SATIN 2200*215*14 که در سه لایه میباشد استفاده شده است  

جهت نصب  پارکت های تمام چوب الواری  نکته ای بسیار حائز اهمیت میباشد که در صورت داشتن گرمایش از کف در ساختمان حتما میبایست پارکت خریداری  شده توسط چسب پلی اورتان کار شود .

. در این پروژه پس از اجرای  بستر موزاییکی  در کف واحد ها  نسبت به اجرای  ساب زنی خشک در کلیه قسمت ها  اقدام شده است . اجرای ساب  برروی  بستر موزاییکی باعث از بین رفتن اختلاف  سطوحی که دارای درز ناخنی هستند خواهد شد و همین امر در بالاتر رفتن کیفیت اجرا  کمک بسیاری  خواهد کرد  .

در اجرای  پارکت های الواری  این پروژه در محل  اتصال پارکت کف اتاق  با سنگ سالن از قطعه گرده ماهی  که ساخت کمپانی kuberit  میباشد استفاده شده است . این قطعات جهت متصل کردن سطوح همسطح و غیر همسطح قابل استفاده میباشد.
صدای رضایت مشتری جناب آقای محمد بنی اسدی