روف گاردن رویان دارو در خیابان نجات الهی

روف گاردن رویان دارو در خیابان نجات الهی

01.مقدمه پروژه

آرشیتکت :  خانم مهندس دانا میر مطلبی   

پروژه شرکت رویان دارو با توجه به طراحی  در نظر گرفته شده برای  این مجتمع  جهت ایجاد فضایی  جهت استراحت پرسنل  اداری  در قسمت بام روف گاردن پیش بینی شده است .

02. بستر کار اجرایی

بر اساس  طراحی آرشیتکت پروژه جهت اجرای  پرگولای  دیوارهای  بام از سری الوارهای 42*140 ترمو پاین استفاده شده است . برای این منظور پس از ارائه دتایل آهن کشی برای  زیر سازی  نصب الوارهای  صرفا برای این پروژه اتصالات مخصوص به شکل  u طراحی  و ساخته شده است . پس از نصب اتصالات الوارها به وسیله پیچ گالونیزه 6*30 کلیه الوار به وسیله پیچ های تمام استیل  6*60 مهر به اتصالات وصل شده اند .

لازم به توضیح است شرکت پارس آرای کوهستان همواره برای  نصب مقاطع اصلی خود از پیچ های تمام استیل  استفاده میکند.

پوشش استفاده شده در این پروژه با توجه به طرح آرشیتکت از سری  رنگ های  walnut  محصول  کمپانی mocopinus المان استفاده شده است . لازم به توضیح است برای  رنگ بندی  پوشش های مورد استفاده برای  مقاطع چوبی  با توجه به پایه آب بودن آنها  امکان استفاده مکرر آنها  برای  تیره تر کردن رنگ اصلی امکان پذیر میباشد .

پوشش  استفاده شده در جهت رنگ آمیزی  تایل ها  از نوع روغن hooo2c بوده که در دو نوبت اجرا  شده است.

03. مشخصات فنی اجرایی

با توجه به داشتن فضای کافی و مورد استفاده در بام این ساختمان جهت پوشش  قسمت نشینمن این روف گاردن از سری  تایل های  290*290 چوب  ipe  محصول  کمپانی  decking  برزیل استفاده شده است . از خصوصیات ویژه تایل ها ضخامت کم آنها در اجرا  وهمچنین مقاوت بالای دینامیگی  این چوب ها  در کیفیت بالای در زمان بهره برداری از خود نشان میدهند .

در اجرای  تایل های  هارد وود یا به اصطلاح ذاتا  مقاوم داشتن حداقل  ضخامت 30 میلیمتر و دارا بودن بستری  تراز در اجرا این قطعات کفایت میکند .

شرکت پارس آرای کوهستان همواره در تلاش است علاوه بر اجرای تامیین و اجرای دقیق پروژه خود نسبت به ارائه مشاوره درست و کاربردی به مجموعه کارفرما اثر مثبت و موثری داشتنه باشد . .

صدای رضایت مشتری آقای مرتضوی