اجرای پارکت زیبا در میرداماد

اجرای پارکت زیبا در میرداماد

01.مقدمه پروژه

پروژه میرداماد به دلیل نوع پارکت خریداری شده و بستر ارائه شده برای نصب به صورت فومی اجرا شده است . لازم به توضیح است همیشه کارفرمایان محترم این دغدغه را دارند که از دوباره کاری در حین اجرای نصب جلوگیری بعمل آید . شرکت پارس آرای کوهستان جهت تحقق این امر همواره سعی نموده  از متخصصین این حوزه برای بالاتر بردن کیفیت نصب نهایی استفاده نماید . جهت اجرای این پروژه باتوجه به داشتن بستری پوشیده شده توسط موزایک بدون بند پیشنهاد اجرای ساب خشک به کارفرما جهت بالاتر بردن کیفیت بستر داده شد .

02. بستر کار اجرایی

پارکت JATOBA که دارای ضخامتی برابر 14 میلیمتر میباشد و در سه لایه بهم فشرده ساخته شده  دارای روکش تمام چوب با طرح JATOBA  می باشد ضخامت این پارکت بعد از نصب  با اجرای فوم مخصوص سایلنت به 17 میلیمتر میرسد .

03. مشخصات فنی اجرایی

بعد از حصول اطمینان از عاری بودن کف از هرگونه پستی و بلندی پارکت ها باید نصب گردد. در ابتدا فوم سایلنت پهن شده و بعد از آن پارکت های تمام چوب JATOBA   به صورت کام و زبانه کنار یکدیگر قرار گرفته و نصب گردید . یکی از نکات حائز اهمیت در خصوص پارکت های تمام چوب JATOBA وزن آن میباشد که پس از پیشرفت نصب به جهت سنگین شدن ثبات خوبی بروی کف پیدا میکند و هیچ گونه احیانا لرزش و یا صدای در آینده همانند محصولات مشابه نظیر لمینیت نخواهند داشت .

لازم به توضیح است جهت اجرای میانه بین اتاق های خواب و سالن و قطع لب های انتهای پارکت در این پروژه از گرده ماهی تمام آلمانی و آلومینیومی همسطح محصول شرکت KUBERIT  استفاده شده است . متراژ پارکت چوبی نصب شده دراین پروژه برابر 85 مترمربع بوده که معادل 3 روز کاری زمان برده است.

در پایان از جناب آقای محمد رضا کرمانی مالک محترم ساختمان میرداماد بابت همکاری بسیار در این پروژه کمال تشکر را داریم .

صدای رضایت مشتری آقای کرمانی