اجرای پارکت در منطقه ویلایی کردان

اجرای پارکت در منطقه ویلایی کردان

01.مقدمه پروژه

پروژه فوق در یکی از بهترین مناطق ویلایی کردان واقع شده است . آرشیتکت این پروژه جناب مهندس پویا شجاعی بوده است.

02. بستر کار اجرایی

به دلیل نوع دکوراسیون و رنگ بندی نهایی سالن ها از پارکت های BOEN JAGV2PTD - JATOBA 3STRIP 3LAYER PROTECT ULTRA 14*209*2200 شرکت که از بهترین و پر فروش ترین پارکت های تمام چوب می باشد به عنوان کفپوش فضای داخلی استفاده شده است . این پارکت به دلیل دارا بودن ضخامت 14 میلیمتر و روکش تمام چوب جاتوبااز مقاوم ترین پارکت ها جهت اجرای کف سالن های ساختمان های ویلایی می باشد .

نصب پارکت های این پروژه به دلیل داشتن 3 لایه متراکم به وسیله فوم سایلنت می باشد. مهندسین نصب قبل از اجرا بستر کار که به وسیله موزاییک فرش شده بود از نظر تراز و شمشه ای بودن کنترل نموده و پس از حصول اطمینان از کیفیت بستر اجرا نسبت به نصب پارکت اقدام شده است .

03. مشخصات فنی اجرایی

جهت اجرای این پارکت در ابتدا فوم سایلنت مخصوص 3 میلیمتر در تمام نقاط مورد نظر پهن شده و بعد از آن مقاطع پارکت های خریداری شده به روش کام و زبانه در کنار یکدیگر قرار گرفته و نصب شده اند . این نکته بسیار مهم است داشتن حداقل فاصله مورد نیاز ( 5 الی 8 میلیمتر) با دیوار های طرفین جهت جلوگیری از انبساط و انقباض حتما رعایت شود .

یکی از قسمت های اجرا شده پارکت در این پروژه پلکان دسترسی طبقه همکف به طبقه اول میباشد که به صورت دوبلکس بوده است. جهت اجرای این قسمت ابتدا نبشی های لب پله مخصوص پارکت جاتوبا که بنا به درخواست کارفرما کمی تیره تر انتخاب شده اند به وسیله چسب مخصوص پلی اورتان به کف پله نصب شده اند و بعد از آن پارکت کف و پیشانی به لب پله با چسب متصل شده اند.

متراژ این پروژه 360 مترمربع بوده است که در مدت زمان 10 روز کاری اجرا شده است.

صدای رضایت مشتری آقای مفید

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]