اجرای پارکت merbau در دربند

اجرای پارکت merbau در دربند

01.مقدمه پروژه

پارکت merbau یکی از مقاوم ترین پارکت های موجود می باشد که به دلیل بازی رنگ در نور از رنگی دلنشین برخوردار است خانم مهندس مرجان هاشم نیا در پروژه دربند پارکت چوبی  3 strip-long strip-merbau 15*195*2200 به عنوان کفپوش فضای داخلی انتخاب نمود.

02. بستر کار اجرایی

نحوه نصب پارکت در این پروژه به صورت فومی انتخاب گردید بنابراین تیم اجرایی شرکت پارس آرای کوهستان در ابتدا کل کف مورد نظر که با موزاییک اجرا شده بود در دو مرحله ساب خشک و تر زدند و بعد از تایید آن از سمت کارشناسان شرکت و بررسی شمشه ای بودن، تمام کف به وسیله فوم مخصوص سایلنت که دارای ضخامت 3 میلیمتر میباشد پوشیده شده است . این نکته بسیار مهم است قبل از پهن کردن فوم سایلنت ابتدا میبایست کل کف به وسیله جارو برقی مناسب تمیز شده و کف باید عاری از هرگونه مواد زائد باشد  تا در حین نصب قطعه ی زائدی زیر قطعات پارکت قرار نگیرد.

03. مشخصات فنی اجرایی

بعد از قرار گرفتن فوم مخصوص، پارکت های 3 strip-long strip-merbau 15*195*2200 که دارای ضخامت 15 میلیمتر و با روکش تمام چوب هستند به صورت کام و زبانه در کنار یکدیگر نصب گردید نکته قابل توجه هنگام نصب پارکت چوبی استفاده از ابزار مخصوص جهت ضربه زدن به پارکت جهت قرارگیری محل اتصالات پارکت های با یکدیگر می باشد تا از آسیب جدی به لبه ی بیرونی پارکت ها جلوگیری بعمل آید. محل اتصالات پارکت چوبی این واحد مسکونی با بقیه قسمت ها همچون اتاق خواب ها از گرده ماهی روکش دار شرکت  kuberitمحصول کشور آلمان استفاده شده است.

متراژ پارکت چوبی نصب شده در این پروژه برابر102 مترمربع بوده است و در مدت زمان 6 روز کاری اجرا شده است .

در پایان از کارفرما محترم این پروژه سر کار خانم نجفیان که کمال همکاری را در اجرای این پروژه داشتند کمال تشکر را داریم .

صدای رضایت مشتری خانم نجفیان

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]