اجرای دکینگ زیبا و متفاوت در بوکان

اجرای دکینگ زیبا و متفاوت در بوکان

01.مقدمه پروژه

یکی از دغدغه های اصلی ساکنین یک واحد مسکونی داشتن فضای دلنشین و گاه همراه با جذابیت و لوکس بودن می باشد که میتواند رضایت نسبی را برای مالکی که شاید هزینه زیادی برای خرید یک واحد مسکونی کرده باشد به همراه آورد گاها خیلی از ساکنین قبل از سکونت در داخل واحد به جهت رسیدن به منظور فوق با کمی هزینه منطقی میتوانند نتایج بسیار مطلوب و قابل تاملی را برای خود فراهم آورند .

02. بستر کار اجرایی

پروژه فوق به جهت تجربه خود مالک محترم در پروژه های قبلی شرکت به جهت بازسازی داخلی و نظر آرشیتکت محترم جناب آقای نوید سیروس کبیری  مبنی بر استفاده از چوب طبیعی با کیفیت برای طراحی تراس واحد جلب شد و یکی از مقاوم ترین  چوب های مخصوص فضای بیرونی که توسط تکنولوژی اشباع کردن مقاطع چوبی مقاوم سازی شده است را انتخاب نمودند . با توجه به داشتن زیر سازی چوبی این پروفیل دیگر نیازی به تهیه بستر ویژه ای برای نصب آن نمی باشد و صرفا سطحی مقاوم از لحاظ بارپذیری که برای این پروژه استفاده از موزاییک بدون بند پیشنهاد شد کفایت می کند .

03. مشخصات فنی اجرایی

جهت نصب این پروژه ابتدا کل قسمت از لحاظ شیب بندی کف مورد بررسی قرار گرفت و بعد از آن به وسیله چوب های چهار تراش تمام اشباع REEN 6000*72*63 به صورت کاملا یکپارچه در فواصل معین هر 50 سانتی متر زیر سازی شده است . این نکته بسیار مهم است در اجرای این زیر سازی چوبی به هیچ عنوان در هیچ نقطه ای از کف شبکه تراز شده به بستر رول پلاک نخواهد شد زیرا این کار باعث خرابی عایق زیرین خواهد شد .

بعد از حصول اطمینان از تراز بودن شاسی چوبی چوب های تمام اشباع شیار دار MOCOPINUS PINE DECKING P/B BROWN 3000*145*27 در فواصل معین 5 الی 8 میلیمتر در کنار یکدیگر قرار گرفتند و نصب شده اند.  همچنین جهت فیکس کردن و بستن چوب های رویه این پروژه از پیچ تمام استیل 5.5*60 که مخصوص فضاهای بیرونی میباشد استفاده شده است.

جهت پوشش رویه این پروژه از روغن مخصوص MOCOPINUS WOOD OIL O-0000 CLEAR HO-000 محصول کشور آلمان در دو نوبت استفاده شده است. در پایان از کارفرمای محترم این پروژه جناب مهندس کبیری بابت همکاری با شرکت پارس آرای کوهستان کمال تشکر را داریم  .

صدای رضایت مشتری