مهندس سبحانیان - آرژانتین | خانه چوبی با ترموود

مهندس سبحانیان - آرژانتین | خانه چوبی با ترموود

اطلاعات کلی پروژه

آرشیتکت : مهندس سبحانیان

پروژه خانه چوبی واقع در میدان آرژانتین شهر تهران به مدت 50 روز کاری زمان برد و در نهایت کیفیت به کارفرما تحویل داده شد.

چوب های به کار رفته در این پروژه عبارت است از چوب اشباع 19*96، ترموپاین 140*20

کارفرمای اجرایی این پروژه، آن را کاری زیبا و ماندگار  یاد کردند. از جمله مواردی که ایشان بیان کردند  .با توجه به شناخت مشتری از محصولات شرکت پارس آرای بر مبنای پروژه های گذشته، ایشان محصولات دیگر را نیز برای این پروژه مناسب دانستند. در انتها ایشان از کار اجرایی ابراز خرسندی کردند و فرمودند چندین نفر از آشنایان را جهت کار چوبی نیز بدین شرکت ارجاع داده اند.

شرکت پارس آرای کوهستان مفتخر است که با تنوع بالای محصولات خود (چوب ترمو، اشباع،KD، آکویا) طیف وسیعی از مشتریان را تامین کرده و پیشتاز و پرچم دار این عرصه در کشور عزیزمان ایران می باشد. قابل ذکر است که تمامی محصولات شرکت پارس آرای کوهستان با بالاترین کیفیت از برترین کمپانی های فعال در سراسر اروپا و دنیا در زمینه ترمووود (جهت نمای چوب،دکینگ چوبی و ...)، چوب های چهارتراش (جهت استفاده در خانه های چوبی ،آلاچیق، پرگولا ومبلمان شهری) تامین می گردد. این شرکت همواره تلاش نموده تا در جهت پبشرفت صنعت چوب گام بردارد.

شرکت پارس آرای کوهستان با بهره گیری از نیروهای متخصص و متبحر بر اکیپ های اجرایی نظارت داشته و علاوه بر رفع نقص و ایرادات،کاری باکیفیت و مطابق با نظر مشتری و استاندارد های روز دنیا ارائه می دهد. در این راستا شرکت پارس آرای کوهستان هریک از مشتریان خود را ارج می نهد و هریک جایگاه ویژه و منحصر به فرد خود را دارند. این امر سبب وفاداری مشتریان به این مجموعه گردیده و رابطه ای پایدار برای دوطرف فراهم می کند. مشتری مداری، کار گروهی و تیمی در دستور کار کل افراد پارس آرای کوهستان قرار دارد. شرکت پارس آرای کوهستان در رابطه با مشتریان خود همواره به رابطه ای طولانی و بلند مدت می اندیشد و حتی پس از اتمام کار با خدمات پس از فروش همراه مشتریان خود باقی خواهد ماند.کار نهایی حاصل انسجام تیمی این مجموعه می باشد و محصول آن رضایت همه جانبه مشتری و در عین حال مشتری مداری در بالاترین سطح ممکن است.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان