s
کیفیت ترموود
تعداد بازدید: 688تعداد نظرات: 0
1397/05/20 - 16:20

کیفیت ترموود

کیفیت چوب خام برای فرآوری اصلاح حرارتی و تبدیل آن به ترموود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برند ترموری چوب اش خود را از نواحی شمالی امریکا که با توجه به نظارت بسیار بالا دارای کیفیتی بی نظیر می باشد و همچنین چوب اسپروس خود را از جنگل های شمال روسیه تامین می نماید بنابراین به دلیل رشد آهسته دارای تراکم بسیار بالایی می باشند.

در مقاله های قبلی درباره ی فرآوری و چگونگی تولید ترموود و ویژگی های این چوب بی نظیر توضیحاتی ارائه نمودیم و همچنین ترموود پارس آرای کوهستان که یکی از با کیفیت ترین چوب های حرارت دیده در جهان می باشد را مورد بررسی قرار دادیم. در اینحا قصد داریم در مورد مواد اولیه و کیفیت محصولات پارس آرای کوهستان با برند ترموری صحبت کنیم.

به دلیل اینکه فرآوری اصلاح چوب تمرکز و تاکید بسیاری بر روی رفع نواقص چوب دارد و کیفیت چوب خام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد بنابراین برند ترموری از چوبی با بالاترین درجه کیفی استفاده می نماید. چوب اش (Ash) از جنگل های حفاظت شده بخش های شمالی امریکا تامین می گردد که شرایط رشد و نمو آن با نظارت دقیق انجام می گیرد و به طور استاندارد خشک می گردد. چوب اولیه ترمو اسپروس (spruce) از شمال روسیه و فنلاند مرکزی تامین می گردد و به دلیل رشد آهسته چوب در این مناطق، تراکم آنها بسیار بالا می باشد و در نتیجه برخوردار از گره های کوچک تری می باشند.

کیفیت ترموود را چگونه تشخیص دهیم؟

محصولات ترموود ترموری همگی دارای کیفیت بی رقیب و فوق العاده می باشد که حاصل تکنولوژی مدرن، مواد اولیه با درجه کیفی بالا، پرسنل آموزش دیده ی با تجربه و کاردان و همچنین کنترل کیفی نظام یافته می باشد و که همگی از عوامل بسیار با اهمیت و دلیل موفقیت این مجموعه می باشد.

نوآوری و توسعه ی مداوم دارای نقش بسیار با اهمیتی در کیفیت محصولات ترموود برند ترموری دارا می باشد. ترموری تا به حال گونه های مختلف و متنوع چوب را برای فرآوری اصلاح حرارتی چوب مورد آزمایش و امتحان قرار داده است تا توانستند بهترین گونه ی چوب را برای این فرآوری ترمووود مناسب یافتند. آزمایشات و تحقیقات بسیاری با هدف بسط و توسعه ی انتخاب مواد اولیه ی با کیفیت که با انتظارات مصرف کننده ی نهایی مطابقت و همخوانی دارد به انجام رسیده است.

یکی از موارد مورد تحقیق و بررسی که در حال حاضر به مرحله تولید رسیده است محصولاتی می باشد که می توان به سادگی و راحتی آن ها را نصب نمود که با نام "Quick Deck" نام گذاری شده است. به دلیل کارایی و نحوه ی عملکرد بهینه این محصولات، طرفداران و محبوبیت بسیاری پیدا کرده است.

پارس آرای کوهستان از سال 1389 نمایندگی برند ترموری را اخذ نموده است و دارای هزاران پروژه بزرگ می باشد که تامین، اجرا و خدمات پس از فروش آنها را عهده دار می باشد. ترموود با توجه به مزایای منحصر به فرد خود در بسیاری از کاربردها از قبیل نما، دکینگ، مبلمان فضای باز و صدها کاربرد دیگر امکان پذیر می باشد. ترمووود به دلیل استحکام و مقاومت بسیار بالا در کاربردهایی از قبیل نما بسیار رایج و متداول می باشد. زیبایی و گرمی خاصی که ترموود به ساختمان و نمای بناها می بخشد به گونه ای می باشد که ارزش و بهای ساختمان را افزایش می دهد. پارس آرای کوهستان با برخورداری از تجربه و دانش فنی در زمینه ی چوب های تخصصی صنعت ساختمان یکی از بدعت گذاران کاربرد چوب طبیعی در ساخت و ساز می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مرتبط با محصولات جدید و همچنین نحوه ی فعالیت این مجموعه می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه و یا از نمایشگاه هایی که در تهران و شهرستان ها برگزار می گردد بازدید به عمل آورید. این مجموعه همه ساله در نمایشگاه صنعت ساختمان که یکی از معتبرترین نمایشگاه های خاورمیانه می باشد شرکت به عمل می آورد. در آخرین دوره از این نمایشگاه هزاران بیننده را به خود جلب نمود و غرفه داران داخلی و خارجی خدمات و محصولات خود را به نمایش گذاشتند.