s
چوب ترمو در پروژه لواسان
تعداد بازدید: 1586تعداد نظرات: 0
1396/08/02 - 14:15

چوب ترمو در پروژه لواسان

آرشیتکت : مهندس برهانیان / نوع ساختمان : مسکونی / چوب مصرفی : Thermo Pine / آدرس : لواسان

این پروژه در لواسان واقع شده است و کارفرمای آن مهندس برهانیان می باشد. در این پروژه در بخش های مختلفی از قبیل نما، دکینگ کف، پارکت، پله، نیمکت چوبی و فلاور باکس از چوب استفاده شده است که همگی ازمحصولات شرکت پارس آرای کوهستان می باشد و نصب و طراحی آنها نیز توسط همین شرکت انجام گرفته است.

بستر داخلی ساختمان موزاییک بوده است که پارکت با استفاده از چسب بر روی آن نصب شده است. پارکت به کار رفته در این بخش از ساختمان از نوع دو لایه ی multipark Oak با ابعاد 10*117*755 میلی متر بوده است که محصول شرکت پارس آرای کوهستان با برند Bauwerk سوئیس می باشد. متراژ پارکت به کار رفته در این پروژه در حدود 150 متر مربع می باشد.

بخش بعدی پله های داخلی ساختمان می باشد که در ساخت آن از همان پارکت دو لایه ی multipark Oak با ابعاد 10*117*755 محصول کمپانی باورک استفاده شده است که با توجه به حساسیت این بخش با چسب wakol آلمان چسبانده شده است و منجر به یکپارچگی پیشانی، کف و نبش پله شده است. نبشی های لب پله نیز از محصولات شرکت پارس آرای می باشد که با اجرای دقیق انجام شده است.

بخش کف بالکن این ساختمان از دکینگ تایل استفاده شده است که ابعاد آن 30*30 میلی متر و محصول شرکت پارس آرای کوهستان با برند Deckings برزیل می باشد. متراژ تایل به کار رفته در بخش کف بالکن 26 متر مربع می باشد که زیبایی منحصر به فردی به فضای این تراس بخشیده است.

چوب به کار رفته در کف زیر چمن همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید از نوع اشباع به ابعاد 145*20 میلی متر می باشد.

در بخش نمای ساختمان چوب مورد استفاده ترمو پاین به ابعاد 140*20 میلی متر محصول شرکت پارس آرای با برند Thermory می باشد که توسط تیم اجرایی این شرکت عرضه و نصب شده است. متراژ چوب ترموی به کار رفته در نمای این ساختمان 40 متر مربع می باشد که زیبایی خاصی را به نمای این پروژه بخشیده است و آن را متمایز از بناهای دیگر در آن منطقه نموده است.

نیمکت های به کار رفته در حیاط این ساختمان با طراحی بی نظیری که فلاورباکس ها را با هنرمندی در خود جای داده است ساخته شده و زیبایی آن را دو چندان نموده است. چوب مورد استفاده در ساخت نیمکت ها و فلاورباکس های این پروژه محصولات شرکت پارس آرای کوهستان می باشد و علاوه بر این طراحی و ساخت آنها توسط مهندسین و طراحان دپارتمان مبلمان شهری این مجموعه صورت گرفته  است.

یکی از نکات قابل توجه در این ساختمان که آن را مبدل به پروژه ای خاص نموده است، استفاده از چوب در کاربردهای مختلف با فرآوری های متفاوت می باشد که بسیاری از محصولات شرکت پارس آرای کوهستان را شامل می شود. استفاده از چوب ترمو در نمای این ساختمان زیبایی خاصی را در کنار دکینگ تایل تراس به ساختمان بخشیده است. پارکت به کار رفته در این پروژه، گرمی خاصی را به فضای داخلی ساختمان بخشیده است و طبیعی بودن این متریال سلامتی ساکنین را تضمین می نماید.

شرکت پارس آرای کوهستان یکی از معتبرترین تامین کنندگان چوب طبیعی در کاربردهای مختلف با به روزترین فرآوری های دنیا از بهترین برندها در سرتاسر جهان می باشد. بهره گیری از مدیریت کارآمد و دانش فنی، این مجموعه را از دیگر رقبا در صنعت چوب متمایز ساخته است. پارس آرای کوهستان نماینده ی انحصاری بسیاری از برندهای شناخته شده در سرتاسر دنیا می باشد که این مجموعه را مبدل به تامین کننده ی برتر در ایران ساخته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات شرکت پارس آرای کوهستان از قبیل نما، پارکت، دکینگ، مبلمان شهری، سازه های تمام چوب و خانه های چوبی با بخش فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

پارکت چوبی پروژه لواسان
دکینگ پروژه لواسان
ترمووود در نمای پروژه لواسان