s
چوب آکویا در پروژه سعادت آباد
تعداد بازدید: 1029تعداد نظرات: 0
1396/02/24 - 12:40

چوب آکویا در پروژه سعادت آباد

آرشیتکت : مهندس خلیق / نوع ساختمان : مسکونی / چوب مصرفی : Accoya / رنگ چوب :HO 002 / نوع زیر سازی : زیرسازی اشباع آلمان / آدرس : سعادت آباد

آرشیتکت : مهندس روزبه خلیق

این پروژه در خیابان سعادت آباد واقع شده است که از شروع نصب زیرسری ها تا پایان رنگ آمیزی 7 روز جهت نصب چوب نما و 2 روز بابت رنگ آمیزی زمان برد.

در این پروژه از چوب های کام و زبانه Accoya  استفاده شده است. یکی از موارد قابل توجه در این پروژه استفاده از تضاد رنگی بین ورق های فلاشینگ و چوب منحصر به فرد آکویا می باشد که این امر باعث ایجاد زیبایی دو چندان در ساختمان شده است. زیر کار این پروژه از نوع شاسی کشی آهنی است. رنگ استفاده شده در این پروژه روغن HO 002 محصول کمپانی  Mocopinus آلمان بوده که در دو نوبت رنگ آمیزی شده که گرمی خاصی در نمای نهایی ایجاد کرده است.

کارفرمای این پروژه از کیفیت محصولات و نصب نما رضایت خود را اعلام فرمودند اما ایشان پیشنهاد هماهنگی بیشتر گروه نصب را خواستار شدند.

در راستای پیشرفت و ارتقا سطح کیفی نمای چوبی ساختمان در ایران، شرکت پارس آرای کوهستان موفق به کسب نمایندگی انحصاری چوب آکویا در ایران گردید از مشخصات بارز این محصول دوام و ماندگاری بسیار بالا ، زیبایی و انعطاف پذیری فوق العاده چوب آکویاست با توجه به فرآیند تولید این محصول می توان از آن در فضاهایی با رطوبت بسیار بالا مانند استخر، سونا و ... استفاده نمود.  با توجه به انعطاف پذیری و قالب گیری چوب آکویا در نما، مهندسین آرشیتکت این فرصت را دارند که از طراحی های منحنی و نقوش خاص هندسی و همچنین آرک های فوق العاده زیبا در طراحی خود استفاده نمایند.

استفاده از این محصول آسودگی خاطر برای مالکین ساختمان را ایجاد می کند به نحوی که نیازی به مرمت و بازسازی زود هنگام ندارد. با کارشناسی و بررسی های فراوان به این نتیجه رسیدیم که در زمانی کوتاه این محصول جای خود را در بازار پیدا خواهد کرد و توجه مهندسین آرشیتکت و معماران گرامی را در استفاده از این محصول به خود جلب خواهد کرد .یکی دیگر از مزایای این محصول قیمت مناسب و رقابتی با سایر محصولات چوبی رایج در بازار می باشد که به علت دوام و زیبایی فراوان گوی سبقت را از محصولات دیگر خواهد گرفت.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان  

پروژه سعادت آباد با چوب آکویا
چوب آکویا در نمای ساختمان سعادت آباد
آکویا در پروژه سعادت آباد