s
پروژه نمای چوب مقدس اردبیلی
تعداد بازدید: 1344تعداد نظرات: 0
1395/10/29 - 13:32

پروژه نمای چوب مقدس اردبیلی

آرشیتکت : مهندس سرخابی / نوع ساختمان : مسکونی / چوب مصرفی : Thermo Pine / نوع زیر سازی : زیرسازی اشباع آلمان / آدرس : مقدس اردبیلی، بعد از میدان الف

آرشیتکت : مهندس سرخابی

پروژه واقع در مقدس اردبیلی به مدت 50 روز کاری زمان برد و در نهایت کیفیت به کارفرما تحویل داده شد.

چوب به کار رفته در این پروژه عبارت است ازترمو پاین  140*42 با اتصالات آلومینیوم خورشیدی با قابلیت تنظیم (چوبهای گونه درخت کاج)

کارفرمای این پروژه مجموعا با احساس رضایت پیرامون عملکرد شرکت پارس آرای کوهستان گفتگو را آغاز کردند. از جمله مواردی که ایشان بدان اشاره نمودند کیفیت بالای محصولات این مجموعه می باشد. قابل ذکر است که تمامی محصولات شرکت پارس آرای کوهستان با بالاترین کیفیت از برترین کمپانی های فعال در سراسر اروپا و دنیا در زمینه ترمووود (جهت نمای چوب،دکینگ چوبی، پارکت چوبی و ...)، چوب های چهارتراش (جهت استفاده در خانه های چوبی،آلاچیق، پرگولا ومبلمان شهری) تامین می گردد. این شرکت همواره تلاش نموده تا در جهت پبشرفت صنعت چوب گام بردارد. شرکت پارس آرای کوهستان مفتخر است که با تنوع بالای محصولات خود (چوب ترمو، اشباع،KD، آکویا) طیف وسیعی از مشتریان را تامین کرده و پیشتاز و پرچم دار این عرصه در کشور عزیزمان ایران می باشد.

شرکت پارس آرای کوهستان با بهره گیری از نیروهای متخصص و متبحر بر اکیپ های اجرایی نظارت داشته و علاوه بر رفع نقص و ایرادات،کاری باکیفیت و مطابق با نظر مشتری و استاندارد های روز دنیا ارائه می دهد. در این راستا شرکت پارس آرای کوهستان هریک از مشتریان خود را ارج می نهد و هریک جایگاه ویژه و منحصر به فرد خود را دارند. این امر سبب وفاداری مشتریان به این مجموعه گردیده و رابطه ای پایدار برای دوطرف فراهم می کند. مشتری مداری، کار گروهی و تیمی در دستور کار کل افراد پارس آرای کوهستان قرار دارد. شرکت پارس آرای کوهستان در رابطه با مشتریان خود همواره به رابطه ای طولانی و بلند مدت می اندیشد و حتی پس از اتمام کار با خدمات پس از فروش همراه مشتریان خود باقی خواهد ماند. کار نهایی حاصل انسجام تیمی این مجموعه می باشد و محصول آن رضایت همه جانبه مشتری و در عین حال مشتری مداری در بالاترین سطح ممکن است.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

نمای چوبی ساختمان مقدس اردبیلی
نمای ساختمان مقدس اردبیلی
نمای چوب مقدس اردبیلی
چوب نمای پروژه مقدس اردبیلی