s
پروژه اجرا شده ترموود در میدان قدس
تعداد بازدید: 1348تعداد نظرات: 0
1396/02/23 - 14:56

پروژه اجرا شده ترموود در میدان قدس

آرشیتکت : مهندس سعیدی / نوع ساختمان : مسکونی / چوب مصرفی : Thermo Ash / رنگ چوب :HO 002 / نوع زیر سازی : زیرسازی اشباع آلمان / آدرس : میدان قدس

آرشیتکت : مهندس سعیدی

پروژه سدروس واقع در میدان قدس یکی از  برجسته ترین نما های چوبی اجرا شده توسط شرکت پارس آرای کوهستان می باشد متراژ کل کار برابر 530 متر مربع می باشد که مدت زمان اجرای این پروژه 90 روز کاری به طول انجامید.

کارفرمای این پروژه از محصولات و خدمات شرکت پارس آرای کوهستان قدردانی کردند. ایشان از کیفیت محصولات و واحد فروش رضایت کامل داشتند همچنین خاطر نشان کردند در پروژه های آتی با این شرکت همکاری خواهند کرد .

در این پروژه از چوب Thermo Ash استفاده شده است که بنا بر طرح اولیه کارفرما دارای تیرگی طبیعی خاص خود می باشد .

یکی از مشخصات خاص این طرح عدم استفاده از پیچ رویه جهت اتصال چوب های اصلی به زیر سری می باشد و از کلیپس های استیل در پشت کار استفاده شده است . یکی دیگر از آیتم های به کار رفته در طبقات،  پشت بام و همچنین محوطه ساختمان استفاده از الوار های متنوع در مقاطع مختلف می باشد که همگی بوسیله اتصالات استاندارد،  اجرای برش های خاص طولی و CNC کردن اجرا شده اند .

یکی دیگر از چوب های مورد استفاده در این ساختمان استفاده از چوب های سخت IPE و پیچ هایSPAX  آلمان، جهت اجرای سکو های اتاق ورزش بوده که باعث ایجاد گرمی در محیط شده است.

آرشیتکت این طرح جهت اجرای handrail تراس ها از طرح گره چینی توسط چوب های ترمو پاین 42*42 استفاده کرده است و تمامی آنها خارج از سایت پروژه ساخته و در محل مونتاژ شده است .

هر سه گونه از چوب های محوطه، با روغن های HO 002محصول کمپانی Mocopinus آلمان رنگ آمیزی شده اند  . 

شرکت پارس آرای کوهستان با بهره گیری از کارشناسان متخصص، دانش فنی و توانایی در شناخت چوب ترمو با کیفیت برتر یکی از مجموعه های پیشرو در صنعت ساختمان و چوب می باشد . این مجموعه در تلاش است با استفاده از نیروی های انسانی متبحر و کاردان در تمامی زمینه ها از قبیل شناسایی و تامین کردن برترین برندهای جهان، طراحی و ساخت سازه های چوبی در طرح های نوآورانه و بدیع توسط مهندسین زبده و مطرح و اجرای ماهرانه وتخصصی آن ها یکی از برترین ها در این عرصه باشد.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

نمای چوب پروژه میدان قدس
چوب ترمو در پروژه میدان قدس
ترمووود در نمای ساختمان