s
پارکت چوبی Boen-پروژه میرداماد
تعداد بازدید: 320تعداد نظرات: 0
1398/08/02 - 11:14

پارکت چوبی Boen-پروژه میرداماد

سازنده :محمدرضا کرمانی/ نوع ساختمان : مسکونی/ چوب مصرفی : JATOBA / آدرس : خیابان میرداماد

پروژه میرداماد به دلیل نوع پارکت خریداری شده و بستر ارائه شده برای نصب به صورت فومی اجرا شده است. لازم به توضیح است همیشه کارفرمایان محترم این دغدغه را دارند که از دوباره کاری در حین اجرای نصب جلوگیری بعمل آید. شرکت پارس آرای کوهستان جهت تحقق این امر همواره سعی نموده  از متخصصین این حوزه برای بالاتر بردن کیفیت نصب نهایی استفاده نماید. جهت اجرای این پروژه باتوجه به داشتن بستری پوشیده شده توسط موزایک بدون بند پیشنهاد اجرای ساب خشک به کارفرما جهت بالاتر بردن کیفیت بستر داده شد.

پارکت JATOBA که دارای ضخامتی برابر 14 میلیمتر میباشد و در سه لایه بهم فشرده ساخته شده  دارای روکش تمام چوب با طرح JATOBA می باشد ضخامت این پارکت بعد از نصب  با اجرای فوم مخصوص سایلنت به 17 میلیمتر میرسد.

بعد از حصول اطمینان از عاری بودن کف از هرگونه پستی و بلندی پارکت ها باید نصب گردد. در ابتدا فوم سایلنت پهن شده و بعد از آن پارکت های تمام چوب JATOBA به صورت کام و زبانه کنار یکدیگر قرار گرفته و نصب گردید . یکی از نکات حائز اهمیت در خصوص پارکت های تمام چوب JATOBA وزن آن میباشد که پس از پیشرفت نصب به جهت سنگین شدن ثبات خوبی بروی کف پیدا میکند و هیچ گونه احیانا لرزش و یا صدای در آینده همانند محصولات مشابه نظیر لمینیت نخواهند داشت.

لازم به توضیح است جهت اجرای میانه بین اتاق های خواب و سالن و قطع لب های انتهای پارکت در این پروژه از گرده ماهی تمام آلمانی و آلومینیومی همسطح محصول شرکت KUBERIT استفاده شده است. متراژ پارکت چوبی نصب شده دراین پروژه برابر 85 مترمربع بوده که معادل 3 روز کاری زمان برده است. در پایان از جناب آقای محمد رضا کرمانی مالک محترم ساختمان میرداماد بابت همکاری بسیار در این پروژه کمال تشکر را داریم .

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

پروژه میرداماد-پارکت چوبی Boen
پروژه میرداماد-پارکت چوبی بوئن
پارکت چوبی بوئن-پروژه میرداماد