s
پارکت چوبی Boen-پروژه دربند
تعداد بازدید: 287تعداد نظرات: 0
1398/08/08 - 12:17

پارکت چوبی Boen-پروژه دربند

آرشیتکت :مهندس مرجان هاشم نیا/ نوع ساختمان : مسکونی/پارکت چوبی : Merbau/ آدرس : خیابان دربند

پارکت merbau یکی از مقاوم ترین پارکت های موجود می باشد که به دلیل بازی رنگ در نور از رنگی دلنشین برخوردار است خانم مهندس مرجان هاشم نیا در پروژه دربند پارکت چوبی 3strip-long strip-merbau 15*195*2200 به عنوان کفپوش فضای داخلی انتخاب نمود.

نحوه نصب پارکت در این پروژه به صورت فومی انتخاب گردید بنابراین تیم اجرایی شرکت پارس آرای کوهستان در ابتدا کل کف مورد نظر که با موزاییک اجرا شده بود در دو مرحله ساب خشک و تر زدند و بعد از تایید آن از سمت کارشناسان شرکت و بررسی شمشه ای بودن، تمام کف به وسیله فوم مخصوص سایلنت که دارای ضخامت 3 میلیمتر میباشد پوشیده شده است. این نکته بسیار مهم است قبل از پهن کردن فوم سایلنت ابتدا میبایست کل کف به وسیله جارو برقی مناسب تمیز شده و کف باید عاری از هرگونه مواد زائد باشد  تا در حین نصب قطعه ی زائدی زیر قطعات پارکت قرار نگیرد.

بعد از قرار گرفتن فوم مخصوص، پارکت های 3strip-long strip-merbau 15*195*2200 که دارای ضخامت 15 میلیمتر و با روکش تمام چوب هستند به صورت کام و زبانه در کنار یکدیگر نصب گردید نکته قابل توجه هنگام نصب پارکت چوبی استفاده از ابزار مخصوص جهت ضربه زدن به پارکت جهت قرارگیری محل اتصالات پارکت های با یکدیگر می باشد تا از آسیب جدی به لبه ی بیرونی پارکت ها جلوگیری بعمل آید. محل اتصالات پارکت چوبی این واحد مسکونی با بقیه قسمت ها همچون اتاق خواب ها از گرده ماهی روکش دار شرکت kuberit محصول کشور آلمان استفاده شده است. متراژ پارکت چوبی نصب شده در این پروژه برابر102 مترمربع بوده است و در مدت زمان 6 روز کاری اجرا شده است.

در پایان از کارفرما محترم این پروژه  سر کار خانم نجفیان که کمال همکاری را در اجرای این پروژه داشتند کمال تشکر را داریم.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان

پروژه دربند-پارکت چوبی Boen
پروژه دربند-پارکت چوبی بوئن
پارکت چوبی بوئن-پروژه دربند