s
نمای چوب پروژه شیخ بهایی
تعداد بازدید: 1159تعداد نظرات: 0
1396/12/05 - 15:16

نمای چوب پروژه شیخ بهایی

آرشیتکت : مهندس حامد بدری احمدی/ نوع ساختمان : مسکونی / چوب مصرفی : Thermo Pine / رنگ چوب : Walnut / آدرس : خیابان شیخ بهایی

این ساختمان در خیابان شیخ بهایی تهران واقع شده است و توسط مهندس بدری احمدی طراحی شده است. در این پروژه از چوب ترمو در تراس، نما و درب استفاده شده است. پروژه ی فوق از نوع نصب بر روی آهن بوده است. یکی از دلایل انتخاب بستر آهنی برای این طرح استفاده چوب ترمو برای نرده ی تراس طبقات بوده که علاوه بر نقش ایمنی باعث زیبایی نما شده و جزو طرح اصلی  نیز می باشد. یکی از نکات قابل توجه در این پروژه محدودیت بیرون زدگی از نمای اصلی می باشد که همین امر باعث محدودیت استفاده از زیر سری شده و نصب چوب رویه به صورت مستقیم بر روی آهن اجرا گردیده است.

نمای چوبی ساختمان

چوب به کار رفته به عنوان نما، تراس و درب ترمو پاین 42*42 میلی متر محصول کمپانی Thermory استونی می باشد که در متراژ 1100 متر طول به کار رفته است یکی دیگر از نکات قابل توجه استفاده از سری پیچ های آلمانی Spax در رنگ آنتیک می باشد که همین امر باعث کمتر دیده شدن گل پیچ های رویه شده است. چوب استفاده شده در این پروژه از نوع شمش بوده است و با توجه به مقطع چهار تراش آنها، ابتدا کلیه چوب های مورد نظر در داخل واحدها رنگ زده شده اند و دست آخر نیز در پایان کار روی نما اجرا شده است که باعث همگن بودن رنگ چوب نما شده است. رنگ استفاده شده بر روی چوب ترموی به کار رفته در این ساختمان walnut می باشد که محصول کمپانی Mocopinus آلمان است. نصب و اجرای نما، درب و تراس 50 روز کاری به طول انجامیده است. تامین و اجرای ترمو پاین این پروژه توسط شرکت پارس آرای کوهستان انجام گرفته است. زمانی که چوب در پروسه ی ترمو قرار می گیرد به دلیل حرارت بسیار بالای این پروسه رنگ منحصر به فردی پیدا خواهد کرد که گرمی خاصی به محیط مورد کاربرد خواهد بخشید.

شرکت پارس آرای کوهستان با بیش از 12 سال تجربه در زمینه تامین و اجرای چوب های طبیعی نامی آشنا در این صنعت بوده است و با تکیه بر نیروی متخصص، دانش و تجربه ی بالا افتخار می کند کسب رضایت مشتریان از دست آوردهای خاص در طول مدت زمان فعالیت خود بوده است.

محصولات پارس آرای کوهستان در زمینه ی نما، پارکت، دکینگ، مبلمان چوبی فضای باز، پنل های سازه ای، خانه های چوبی و مبلمان و المان های شهری در برندهایی از معتبرترین برندهای جهانی می باشد که توسط این مجموعه تامین و اجرا می گردند. گروه پارس آرای کوهستان دارای نمایندگی هایی از با کیفیت ترین برندهای جهانی از قبیل Thermory، Boen، Bauwerk، Mocopinus، Ditzel، Accoya و Dold است که از بهترین برندهای چوب طبیعی دارای استانداردها و گواهینامه های معتبر جهانی می باشند. خدمات پس از فروش این مجموعه نیز با کیفیت و نظارت ویژه ای به مشتریان محترم ارائه می گردد که به نحوی ضامن کیفیت محصولات می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات پارس آرای کوهستان می توانید از نمایشگاه ها، همایش ها، سمپوزیوم و شوروم این مجموعه در تهران و شهرستان ها بازدید به عمل آورید و با دست آوردهای جدید و نوآورانه ی این مجموعه آشنا شوید.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان

چوب ترمو در پروژه شیخ بهایی
ترموود در پروژه شیخ بهایی
ترمووود در پروژه شیخ بهایی