s
نمای چوب پروژه خزر شهر
تعداد بازدید: 1675تعداد نظرات: 0
1395/11/04 - 15:49

نمای چوب پروژه خزر شهر

آرشیتکت : خانم راحله اخوت / نوع ساختمان : مسکونی / چوب مصرفی : Thermo Ash / نوع زیر سازی : زیرسازی اشباع آلمان / آدرس : خزر شهر

آرشیتکت : خانم راحله اخوت

پروژه واقع در خزرشهر به مدت 130 روز کاری زمان برد و در نهایت کیفیت به کارفرما تحویل داده شد.

چوب های به کار رفته در این پروژه عبارت است ازترمو اش  132*20 ، تایل 295*295 میلی متر، ترموپاین 115*20

کارفرمای پروژه واقع در خزرشهر از محصولات و خدمات شرکت پارس آرای کوهستان قدردانی کردند. ایشان از کیفیت محصولات و همچنین جزئیات اجرایی انجام شده در پروژه رضایت کامل داشتند همچنین خاطر نشان کردند پروژه قبلیشان موجبات اعتماد  به این مجموعه را فراهم ساخته تا مسبب همکاری های مجدد گردد. در ادامه، ایشان به هماهنگی بین قسمت های فروش و اجرایی اشاره نمودند و فرمودند با توجه به گستردگی محصولات شرکت پارس آرای کوهستان، می بایست محصولات بیشتر برای مشتری شرح داده شوند تا از سردرگمی وی جلوگیری به عمل آمده و سبب انتخاب درست مشتری شود. در همین راستا ، پارس آرای کوهستان تلاش می کند تا با مجموعه کثیری از پروژه های انجام شده، در وب سایت و اینستاگرام خود به معرفی هر چه بیشتر محصولات بپردازد.

قابل ذکر است که تمامی محصولات شرکت پارس آرای کوهستان با بالاترین کیفیت از برترین کمپانی های فعال در سراسر اروپا و دنیا در زمینه ترمووود (جهت نمای چوب،دکینگ چوبی، پارکت چوبی و ...)، چوب های چهارتراش (جهت استفاده در خانه های چوبی ،آلاچیق، پرگولا ومبلمان شهری) تامین می گردد. این شرکت همواره تلاش نموده تا در جهت پبشرفت صنعت چوب گام بردارد. شرکت پارس آرای کوهستان مفتخر است که با تنوع بالای محصولات خود (چوب ترمو، اشباع،KD، آکویا) طیف وسیعی از مشتریان را تامین کرده و پیشتاز و پرچم دار این عرصه در کشور عزیزمان ایران می باشد.

شرکت پارس آرای کوهستان با بهره گیری از نیروهای متخصص و متبحر بر اکیپ های اجرایی نظارت داشته و علاوه بر رفع نقص و ایرادات،کاری باکیفیت و مطابق با نظر مشتری و استاندارد های روز دنیا ارائه می دهد. در این راستا شرکت پارس آرای کوهستان هریک از مشتریان خود را ارج می نهد و هریک جایگاه ویژه و منحصر به فرد خود را دارند. این امر سبب وفاداری مشتریان به این مجموعه گردیده و رابطه ای پایدار برای دوطرف فراهم می کند. مشتری مداری، کار گروهی و تیمی در دستور کار کل افراد پارس آرای کوهستان قرار دارد. شرکت پارس آرای کوهستان در رابطه با مشتریان خود همواره به رابطه ای طولانی و بلند مدت می اندیشد و حتی پس از اتمام کار با خدمات پس از فروش همراه مشتریان خود باقی خواهد ماند.کار نهایی حاصل انسجام تیمی این مجموعه می باشد و محصول آن رضایت همه جانبه مشتری و در عین حال مشتری مداری در بالاترین سطح ممکن است.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

نمای چوبی ساختمان خزر شهر
نمای ساختمان خزر شهر
نمای ساختمان خزرشهر