s
نمای چوب ویلایی در میگون
تعداد بازدید: 713تعداد نظرات: 0
1397/03/10 - 12:24

نمای چوب ویلایی در میگون

آرشیتکت : مهندس شهروز زمردی/ نوع ساختمان : ویلای شخصی/ چوب مصرفی : Nordic spruce pressured boiled/ رنگ چوب : HO000/ آدرس : میگون

ویلایی واقع شده در منطقه میگون که توسط مهندس شهروز زمردی طراحی گردیده است و چوب های نمای این ویلا توسط شرکت پارس آرای کوهستان تامین و عرضه گردید همچنین نصب و اجرای آن نیز بر عهده این شرکت بود. چوب های به کار رفته در این پروژه 250 متر مربع از چوب های Nordic spruce pressured boiled محصول کمپانی Mocopinus آلمان به ابعاد 144*27 میلی متر می باشد اجرای این پروژه 34 روز کاری زمان برد.

یکی از نکات حائز اهمیت در رابطه با چوب های این پروژه نوع مقطع این چوب ها می باشد که به صورت برجسته می باشد و حالت لور را تداعی می نماید از دیگر خصوصیات این نوع مقطع از چوب قابلیت عدم نمایش پیچ ها در چوب ها می باشد این موضوع به دلیل ایجاد زیبایی در کار مورد استقبال و توجه بسیاری از آرشیتکت و کارفرما ها قرار گرفته است.

نمای چوبی بیرون ساختمان

چوب های این پروژه قابلیت نصب به صورت عمودی و افقی را دارا می باشد بنابراین شرکت پارس آرای کوهستان به جهت جلب رضایت کارفرما در این پروژه به صورت سمپل بخشی از کار را به صورت عمودی و بخشی را بصورت افقی اجرا نمود تا کارفرما بتواند راحت تر تصمیم گیری نماید پس از تایید نهایی کارفرما زیر سری های نما روی بستر سیمانی پروژه اجرا گردید و چوب های نما به وسیله پیچ های استیل 40*5 نصب گردید. برای نصب چوب های زیر سقف در تراس بر روی شاسی فلزی چوب های زیر سری با پیچ های گالوانیزه 6*50 نصب و سپس چوب های زیر سقف با پیچ استیل 40*5 به صورت مخفی بر روی زیرسری ها نصب گردید.

رنگ استفاده شده در این پروژه روغن بی رنگ HO.000 محصول کمپانی Mocopinus آلمان می باشد که در دو نوبت اجرا شده است.

شرکت پارس آرای کوهستان همواره تلاش نموده تا رضایت مشتریان را یکی از بزرگترین اهداف سازمانی خود قرار دهد به طوریکه در این راستا تلاش های بیشماری نموده است. همانطور که در این پروژه بیان شد این مجموعه مسیر را برای مشتریان هموار می نماید تا انتخابی صحیح و مناسب با رضایت مندی بالا به وجود آید. برای کسب اطلاع از محصولات متنوع پارس آرای کوهستان با دپارتمان فروش این مجموعه 7-22631405-021 تماس حاصل فرمایید.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

چوب نمای ویلایی در میگون
نمای چوب ویلایی در میگون
ویلایی در میگون