s
ترمووود در پروژه قیطریه
تعداد بازدید: 1092تعداد نظرات: 0
1396/11/15 - 13:05

ترمووود در پروژه قیطریه

آرشیتکت : مهندس بابک عبدی/ نوع ساختمان : مسکونی / چوب مصرفی : Thermo pine 42*42 / رنگ چوب : Walnut/ آدرس : قیطریه

این ساختمان در خیابان قیطریه واقع شده و آرشیتکت آن مهندس بابک عبدی می باشد. چوب به کار رفته در این ساختمان، ترموپاین به ابعاد 42*42 میلی متر محصول کمپانی ترموری می باشد که متراژ به کار رفته 2200 مترطول است. شرکت پارس آرای کوهستان تامین کننده و مجری چوب به کار رفته در نمای این ساختمان می باشد. 

اجرای نمای چوب

نصب و اجرای این پروژه توسط تیم اجرایی شرکت پارس آرای کوهستان انجام شد و مدت زمان اجرای چوب نمای این ساختمان 60 روز کاری به طول انجامید. چوب ترموی به کار رفته در نمای این ساختمان بر روی بستر آهنی اجرا شده است. بستر آهنی نمای این ساختمان با نظارت شرکت پارس آرای کوهستان مطابق با طرح آرشیتکت و پیشنهادات متخصصین و کارشناسان نصب این مجموعه توسط تیم کارفرمای پروژه اجرا گردید و به این مجموعه تحویل داده شد تا اقدام به نصب چوب های نما شود.

بستر زیرین این پروژه با فواصل 50 سانتی متر آهن کشی شده است و سپس پروفیل های ترمو پاین 42*42 میلی متر بر روی این بستر به صورت لوور نصب شده اند. ترموپاین به کار رفته در نما با پیچ های استیل 60*5 میلی متر بر روی زیر سری ها نصب شده اند.

لازم به توضیح است در برخی قسمت های نمای ساختمان که محدودیت فضا از لحاظ ضخامت وجود داشت چوب های ترمو پاین 42*42 میلی متر به کارگاه برش ارسال شدند و به پروفیل های42*20 میلی متر تبدیل شده اند. تمام کنج های خارجی نما فارسی بر شده اند و تمام قطعات توسط اتصالات خاص که از قبل برای این پروژه ساخته و رنگ آمیزی شده اند به وسیله بست به یکدیگر متصل شده اند تا به استحکام کنج ها افزوده شود. تمام پروفیل های این پروژه قبل از نصب یک بار رنگ آمیزی شدند و بعد از نصب نیز رنگ نهایی اجرا شده است. رنگ استفاده شده برای این ساختمان از نوع گردویی محصول کمپانی Mocopinus آلمان بوده که در دو نوبت رنگ آمیزی شده است.

شرکت پارس آرای کوهستان پس از چندین سال فعالیت حرفه ای و مستمر در حوزه ی ساختمان، ثابت کرده است پیدایش و شناخته شدن برند اتفاقی نیست که تنها در منطقه ای با افرادی خاص ظهور نماید بلکه کیفیت بالا و قیمت رقابتی از عوامل با اهمیت این امر می باشد. این شرکت با ارائه و عرضه ی محصولات باکیفیت از معتبرترین برندهای جهانی همیشه سعی بر این داشته تا اعتماد و رضایت مشتریان را جلب نماید و همواره با ارائه ی خدمات پس از فروش همراه آنان بوده است.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

نمای چوب ترمو در پروژه قیطریه
ترموود در پروژه قیطریه
چوب ترمو در پروژه قیطریه