s
چطور پارکت مرغوب را تشخیص دهیم؟
تعداد بازدید: 1151تعداد نظرات: 0
1397/02/19 - 14:21

چطور پارکت مرغوب را تشخیص دهیم؟

پارس آرای کوهستان از معدود تامین کننده های پارکت چوبی در ایران است که علاوه بر عرضه ی محصولاتی درجه یک و با کیفیت، اجرا و نصب آن نیز به صورت فوق العاده تخصصی و حرفه ای انجام می پذیرد. علاوه بر اجرا و نصب خدمات پس از فروش از ویژگی های این مجموعه می باشد که آن را از دیگر رقبا متمایز ساخته است.

پارس آرای کوهستان با بهره گیری از دانش فنی و تجریباتی بیش از یک دهه، تامین کننده ی مرغوب ترین چوب های طبیعی در زمینه های مختلف از قبیل پارکت چوبی می باشد. انواع مختلف کفپوش چوبی که شامل پارکت engineered وsolid  می باشد توسط این مجموعه عرضه می گردد. برند Boen آلمان و Bauwerk سوئیس یکی از با کیفیت ترین برندهای بازار جهانی می باشد که پارس آرای کوهستان نمایندگی آنها را در ایران عهده دار می باشد.   

تشخیص کفپوش چوبی طبیعی و مرغوب از کفپوش های نامرغوب بسیار ساده می باشد. کیفیت کفپوش چوبی طبیعی به گونه ای با کیفیت می باشد که به راحتی قابل تشخیص است. براقیت، پترن و رگه های چوب طبیعی به طوری منحصر به فرد می باشد که برای هر بیننده ای قابل تشخیص است.

چرا پارکت پارس آرای کوهستان؟

مجموعه ی پارس آرای کوهستان با برخورداری از سالها تجربه به طور تخصصی در زمینه ی پارکت یکی از شناخته شده ترین عرضه کننده های این کالای لوکس می باشد. تنوع محصولات در رنگ، طرح و گونه ی چوب از ویژگی های خاص این مجموعه می باشد. مشتریان این مجموعه دارای حق انتخاب وسیعی می باشند زیرا هر نوع رنگ، فرمت و گونه ای که مطابق با سلیقه شان می باشد در اختیارشان قرار می گیرد. حتی در برخی موارد امکان سفارش پارکت مورد علاقه نیز وجود دارد که این یکی از مزایای بزرگ این شرکت می باشد. شرکت معظم پارس آرای کوهستان را می توان از مراکز تخصصی کفپوش چوبی قلمداد کرد زیرا علاوه بر تامین و عرضه کالای با کیفیت و درجه ی یک، اجرا و نصب را به طور کاملا حرفه ای دنبال می نماید. این مجموعه از معدود تامین کنندگانی می باشد که فعالیت نصب و اجرای کفپوش چوبی را در هر فرمت و پترنی مطابق با تقاضای کارفرما انجام می دهد. نصب کفپوش چوبی با هر سبکی از قبیل ساده، موزاییکی، جناغی و English Pattern از تخصص این مجموعه می باشد. در واقع دو عامل اصلی در بهره مندی از کفپوش چوبی تاثیرگذار می باشد که یکی از این دو عامل کیفیت بالای چوب در کنار اجرا و نصب حرفه ای و بی نقص می باشد. اجرای پارکت عامل بسیار مهمی در نمایان کردن کیفیت، زیبایی و گرمی آن می باشد.

نحوه ی نصب و اجرای کفپوش چوبی به چندین فرم و شکل تقسیم می شود.

سبک موزاییکی به چندین شکل و فرمت تقسیم می شود که در زیر به تصویر کشیده شده است:

 

سبک جناغی نیز در فرمت های زیر وجود دارد:

سبک ساده در فرمت های زیر وجود دارد:

سبک English Pattern در شکل زیر به تصویر کشیده شده است: 

همانطور که در بخش فوق به آن اشاره شد پارس آرای کوهستان یکی از تنها شرکت هایی می باشد که علاوه بر تامین پارکت اجرا و نصب آن را نیز عهده دار می باشد و نکته ی بسیار با اهمیت خدمات پس از فروش این مجموعه است که آن را از دیگر رقبا متمایز ساخته است. برخورداری از خدمات پس از فروش یکی از مهمترین فاکتورهای کلیدی در یک خرید موفق می باشد که هر خریداری می تواند بدون نگرانی از هر گونه پیش آمد احتمالی از آن بهره مند گردد. در واقع پروسه ی فروش پارکت چوبی در پارس آرای با صدور فاکتور و دریافت وجه به اتمام نمی رسد بلکه آغاز جلب رضایت مشتریان از طریق خدمات ویژه می باشد. این خدمات در راستای رفاه و آسایش مشتریان محترم پارس آرای کوهستان انجام می پذیرد که همین امر وجه تمایز آن از دیگر رقبا می باشد.   

برای اطلاع از گونه ها و فرمت های مختلف کفپوش های چوبی پارس آرای کوهستان با مراجعه به سایت و همچنین بازدید از صفحات اینستاگرام می توانید با دنیای پارکت آشنا شوید. گرمی و جذابیت کفپوش چوبی طبیعی به گونه ای مسحور کننده است که گویی بخشی از طبیعت به خانه شما آمده است. راه رفتن بر روی پارکت طبیعی بسیار لذت بخش است زیرا دارای گرمی بی نظیری می باشد که پوست انسان را نوازش می دهد و برای سلامتی انسان نیز هیچ گونه ضرر و زیانی نخواهد داشت.

چرا پارکت طبیعی دوستدار محیط زیست است؟

کفپوش چوبی ساخته شده از چوب طبیعی می باشد و این ماده ماهیتا تجدید پذیر و قابل بازیافت است. قطع درختان از جنگل های پایدار (جنگل هایی که بعد از قطع هر درخت بلافاصله نهالی جایگزین کاشته می شود) نه تنها ضرری برای محیط زیست ایجاد نمی کند بلکه کمک شایانی به تولید اکسیژن و جذب دی اکسید کربن می نماید. همانطور که می دانید برای رشد و نمو یک نهال میزان دی اکسید کربن بیشتری نیاز است بنابراین پروسه ی رشد یک نهال و تبدیل آن به درخت کمک شایانی به محیط زیست خواهد کرد. با توجه به دلایل مذکور می توان نتیجه گرفت کفپوش چوبی هیچ گونه آسیبی به طبیعت و محیط زیست وارد نخواهد کرد و برخی افراد که به اشتباه پارکت چوبی را متریالی می دانند که موجب نابودی درختان می باشد را متقاعد خواهد ساخت.