s
پارکت خوبه یا لمینت
تعداد بازدید: 502تعداد نظرات: 0
1397/12/08 - 16:05

پارکت خوبه یا لمینت

پارکت طبیعی در مقایسه با لمینت و سایر کفپوش های غیر طبیعی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که زیبایی مسحور کننده ی آن بخشی از هزاران مزیت آن است. در این مطلب شما را با انواع پارکت های چوبی که امروزه بسیار مورد استقبال افراد مختلف قرار گرفته است آشنا می سازیم.

امروزه با توجه به افزایش میزان تمایل و رغبت افراد به پارکت به دلیل قابلیت هماهنگی بالای آن با سایر متریال و دکوراسیون ها، برندهای مختلفی مبادرت به تولید کفپوش هایی که تنها تصویری از چوب هستند نموده اند که به این کفپوش های مصنوعی لمینت اطلاق می شود. لمینت تنها تصویری از پارکت چوبی است که با موادی مصنوعی ساخته می شود. پارکت کفپوشی است که از چوب طبیعی و بدون استفاده از هیچ نوع مواد شیمیایی و مضر برای انسان و محیط زیست ساخته می گردد. کفپوش چوبی از بهترین و مرغوب ترین گونه های چوب مانند چوب گردو و oak ساخته می شود که دارای مقاومت و دوامی بی نهایت بالا و شگفت آوری است. چوب طبیعی دارای طرح و نقشه های بسیار زیبایی است که هر بیننده ای را برای خرید آن مسحور می کند. نوع دیگر کفپوش نیز وجود دارد که از جنس پلاستیکی و PVC است که دارای معایب و مضرات بسیاری خواهد بود. نکته ای که باید در اینجا به آن اشاره نماییم ذکر این مطلب است که به تمام مواد پلیمری پلاستیک گفته می شود و پی وی سی نوعی مواد پلاستیکی است که اصطلاحا به ان vinyl نیز اطلاق می شود. این نوع ازماده دارای تاثیر مخرب زیست محیطی است و نگرانی های بسیار زیادی در خصوص این ماده ارتجاعی وجود دارد که همواره هشدار فعالان محیط زیست بوده است. متاسفانه مواد PVC در تمامی مراحل چه در مرحله ی تولید آن و چه در مرحله ی نصب و اجرا و در نهایت در طول زمان استفاده از آن در حال آسیب رساندن به محیط اطراف خود است.

پارکت، پارکت چوبی

چرا انتخاب هاردوود برای پارکت مناسب است؟

پلیمرها موادی با نام دیوکسین آزاد می کنند که این نوع از مواد سمی و سرطان زا است این نوع از مواد قابلیت تجمع در سلول ها را دارد و در نوع عملکرد آنها اختلالی ایجاد می نماید. یکی ازموارد تاسف آور این گونه از مواد اشاره به این نکته است که مواد پلیمری حتی بعد از دور ریخته شدن در پروسه ی تجزیه شدن به محیط زیست آسیب جدی وارد می نماید. همچنین این گونه از مواد می توانند به زنجیره ی غذایی جانداران و حتی سلولی نیز ضرر وارد می نماید. برخلاف تمام آنچه در مورد مواد پلیمری و شیمیایی گفتیم مزایا و ویژگی های منحصر به فرد چوب کاملا قابل درک خواهد بود.

در واقع پارکت کف تنها کفپوش چوبی نیست بلکه بخشی از مبلمان است که بر روی کف تعبیه شده است که به واسطه ی راه رفتن بر روی آن بیشترین تماس را خواهد داشت. زمانی که پارکت را انتخاب می کنید در واقع نوآوری، کیفیت و احترام به طبیعت را انتخاب نموده اید.

خرید پارکت، پارکت چوبی

بوئن معتبرترین برند پارکت

بسیاری از تامین کنندگان از کارگاهی چوب خام خود را خریداری می نمایند که تولید کننده ی مبلمان می باشند. صنعت مبلمان و کارگاه هایی که در این زمینه فعالیت دارند مبالغ بسیاری برای خرید بهترین مواد اولیه (چوب مرغوب) هزینه می کنند. شرکت بوئن به عنوان تولید کننده ی پارکت مالک دو کارخانه بزرگ چوب بری و الوار سازی است که به طور انحصاری تنها برای خود کمپانی کُنده های درخت برش داده می شود. برخورداری از کُنده ی درخت و به معنای دیگر کل درخت دارای مزایای بیشماری است زیرا امکان استفاده از هر بخش دلخواه از درخت برای تولید کننده وجود خواهد داشت بنابراین دست تولید کننده برای انتخاب هر بخشی از چوب برای تولید پارکت باز خواهد بود.

پارس آرای کوهستان به عنوان نماینده ی انحصاری برند بوئن در ایران با ارائه با کیفیت ترین کفپوش های چوبی با تنوع گونه های مختلف و رنگ های متفاوت توانسته است به عنوان مرجع چوب در ایران شناخته شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان فروش این مجموعه 7-22631405-021 تماس حاصل فرمایید.

کفپوش چوبی، پارکت