s
پارکت با قیمت مناسب
تعداد بازدید: 1050تعداد نظرات: 0
1398/01/28 - 15:59

پارکت با قیمت مناسب

گونه های رایج مورد استفاده برای پارکت اش، بلوط و گردو است که این گونه ها یی بسیار مقاوم برای کف است. با نصب پارکت به صورت جناغی زیبایی چوب به طور بسیار چشمگیری خودنمایی می نماید.

نصب جناغی پارکت یکی از روش های بسیار جذاب برای چیدمان قطعات پارکت است که نه تنها متخصصین بلکه خود افراد نیز می توانند مراحل نصب را انجام دهند البته توصیه می شود در صورت عدم برخورداری از تجربه و مهارت کافی از کارشناسان متخصص در این زمینه کمک بگیرید. نصب جناغی را می توان هم با استفاده از چسب و هم با استفاده از فوم اجرا نمود.

نصب کلیکی پارکت

سبک چیدمان جناغی پارکت نوعی بسیار دلفریب و چشم نواز است به طوری که کف خانه یا محل کار شما را شکیل و جذاب می نماید. این سبک از چیدمان قطعات پارکت کلاسیک است و هیچ گاه قدیمی نخواهد شد و جالب است که بدانید این سبک الهام گرفته از تیغ ماهی است که جذابیت فوق العاده ای را به محیط می بخشد.

نصب پارکت چوبی

انواع گونه های پارکت

یکی از گونه های چوبی که برای پارکت مورد استفاده قرار می گیرد چوب اش است. درخت اش که نام علمی آن Fraxinus است که از نوع گیاهان دارای گل از خانواده olive و lilac است. این درخت شامل 45 تا 65 گونه ی مختلف در اندازه های متوسط تا بزرگ است. شایان ذکر است بیشترین انواع اش برگریز هستند اگرچه تعداد اندکی از گونه های آن که همیشه سبز هستند در مناطق استوایی یافت می شوند. درخت ASH در اروپا، آسیا و امریکای شمالی گسترده شده است.

یکی دیگر از گونه هایی که برای پارکت مورد استفاده قرار می گیرد بلوط (oak) است. درخت بلوط دارای درخت بلوط از گونه ی Quercus است که دارای 600 گونه ی متفاوت می باشد. بلوط یکی از گونه هایی است که دارای مقاومت بسیار بالایی است و برای پارکت بسیار مناسب است. امریکای شمالی بیشترین تعداد گونه های بلوط را دارا است که تقریبا 90 گونه از آن در ایالت متحده امریکا وجود دارد و این در حالی است که مکزیک دارای 160 گونه است که 109 گونه از آن بومی و مختص آن منطقه است.

دومین و بزرگترین مکانی که دارای طیف گسترده ای از گونه ی بلوط است کشور چین است که برخوردار از بیش از 100 گونه بلوط است.

پارکت چوبی، پارکت

از دیگر گونه هایی که برای پارکت مورد استفاده قرار می گیرد walnut است. این گونه از چوب دارای مقاومت و دوام بسیار بالایی است که گزینه ی بسیار مناسبی برای کف خواهد بود. نکته حائز اهمیت در خصوص متریال مورد استفاده در کف، مقاومت و دوام آن است که به جرات می توان گفت چوب طبیعی یکی از مقاوم ترین و ترمیم پذیرترین متریال کف است. سنگ نیز یکی از مواد طبیعی و بسیار مقاوم است که هم در نمای ساختمان و هم برای کف ساختمان ها و کاربردهای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد اما نقطه ضعفی که این ماده در مقایسه با چوب طبیعی دارد عدم قابلیت ترمیم پذیری آن است. از ویژگی های بسیار منحصر به فرد چوب امکان ترمیم پذیری آن است که آن را از دیگر مصالح متمایز نموده است. پوشش دادن کف با پارکت طبیعی این امکان را برای دارنده ی آن ایجاد می نماید که اگر به دلایلی بخشی از قطعات دچار آسیب شوند امکان ساب و لاک آن وجود دارد و به گونه ای ترمیم می شود که گویی محصولی کاملا جدید و بدون نقص به وجود آمده است. پارس آرای کوهستان نماینده ی رسمی و انحصاری پارکت بوئن ارائه کننده انواع پارکت ها با گونه های مختلف توانسته است نبض بازار ایران را به دست خود گیرد و با توجه به ارائه محصولات با کیفیت و خدماتی بی نظیر بی رقیب باقی بماند. برای کسب اطلاعات بیشتر با دپارتمان فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید و یا از صفحه ی اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/parsaraykoohestan/  بازدید به عمل آورید.