s
نمایشگاه نماهای ساختمانی؛ مکانی برای آشنائی با نوآوری های پارس آرای
تعداد بازدید: 999تعداد نظرات: 0
1393/08/21 - 13:47

نمایشگاه نماهای ساختمانی؛ مکانی برای آشنائی با نوآوری های پارس آرای

دومین نمایشگاه بین المللی و تخصصی سازه ها و نماهای ساختمانی که از 17 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز شده بود ؛20 آبان به پایان رسید .

دومین نمایشگاه بین المللی و تخصصی سازه ها و نماهای ساختمانی که  از 17 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز شده بود ؛20 آبان به پایان رسید .
پارس آرای کوهستان نیز آخرین دستاوردهای خود را در زمینه چوبهای تخصصی برای استفاده در نماهای ساختمانی ؛ انواع پارکت ها ؛ مبلمان شهری ؛ سازه های عظیم چوبی (Glulam) و خانه های چوبی را در معرض بازدید عموم قرار داد .
 به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه بین المللی تخصصی سازه ها و نماهای ساختمانی، این نمایشگاه همچنین از سوی مقامات دولتی و غیر دولتی هم مورد توجه قرار گرفت و علاوه بر معاون وزیر مسکن و شهرسازی ، روسای سازمان ها و نهادهای مرتبط با صنعت ساختمان و نیز روسای اتاق های بازرگانی و انجمن ها و اتحادیه ها و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم در نمایشگاه حضور یافتند.
غرفه بزرگ پارس آرای در ابتدای ورودی غربی سالن 8-9 توجه هر بیننده ای را در همان ابتدا به خود جلب می نمود . وسعت فضای پارس آرای در این نمایشگاه به دلیل  گستره وسیع تولیدات پارس آرای بود .
 تولیداتی در زمینه مبلمان شهری مانند نیمکتهای مناسب برای پارکها و یا فضاهای خصوصی ؛ پایه های روشنائی ؛ سطلهای زباله ؛ .. و در زمینه چوب های تخصصی مانند چوبهای فرآوری شده برای نما و دکینگ ( ترمووود ) ؛ انواع پارکتهای چوب خالص ؛ پارکتهای چند لایه و پارکتهای موزائیکی ؛ معرفی تولید جدید پارس آرای یعنی خانه های چوبی (A Frame) ؛حضور پارس آرای در این نمایشگاه  را پر رنگ تراز گذشته نموده بود .
گفتگو با مراجعه کنندگان ؛ دیدار مشتریان قدیمی و کسب نظرات و پیشنهادات کارشناسان  و پاسخگوئی به تامین نیاز مشتریان جدید ، در نهایت مهر تائیدی بر روند نوآوری های پارس آرای در طول این سالها فعالیت بود .