s
رنگ مختلف پارکت
تعداد بازدید: 737تعداد نظرات: 0
1397/07/25 - 14:08

رنگ مختلف پارکت

برای ایجاد فضایی دلنشین توجه به دکوراسیون داخلی و چگونگی چیدمان مبلمان و تزئینات داخلی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. هماهنگی مناسب و اصولی پارکت با مبلمان و وسایل داخلی محیطی آرام را برای ساکنین فراهم می آوردبنابراین توصیه می کنیم برای تصمیم گیری و انتخاب محصول مناسب حتما اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید و با شرکت های معتبر در این زمینه مشورت نمایید.

با وجود ورود و پیشرفت بسیار سریع کفپوش های دیگر هنوز پارکت چوبی به طور گسترده ای محبوب می باشد. حقیقت این امر می باشد که چوب محصولی طبیعی است که دارای طرحی منحصر به فرد و خاص است. چوب طبیعی با هر نوع دکوراسیون داخلی هماهنگی و مطابقت دارد و گرمی و حس طبیعی بسیار خوشایند و دلپذیری را به انسان انتقال می دهد. کلکسیون گسترده و وسیع پارکت پارس آرای کوهستان در طرح، رنگ و ابعاد بسیار وسیعی وجود دارد. پلانک های باریک تا پلانک های پهن سه بانده را در این مجموعه می توانید جستجو نمایید. هر نوع دکوراسیونی که منزل یا محل کار شما داشته باشد اهمیتی ندارد چرا که با توجه به تنوع محصولات این مجموعه می توانید مکان مورد نظر خود را با استفاده از پارکت چوبی طبیعی زیباتر و جذاب تر نمایید.

انتخاب سبک پارکت

به منظور خریداری کردن پارکت اولین قدم توجه به سبکی است که برای شما بیشترین جذابیت را داشته باشد. اگر شما در زمره ی افرادی هستید که به چندین سبک مختلف علاقه مند هستید از خودتان این سوال را بپرسید که من به کدام سبک علاقه ی بیشتری دارم؟ کدام سبک احساس راحتی و آرامش بیشتری به من می دهد؟

پارس آرای کوهستان دارنده ی نمایندگی یکی از معتبرترین برندهای پارکت دنیا با نام بوئن محصول کشور آلمان می باشد که دارای تنوع بی نظیری است. برند بوئن دارای تنوع بی رقیب در سبک های مختلف پارکت می باشد به طوری که چهار سبک متفاوت را ارائه می دهد. pure Nordic،Modern Rustic، Urban Contrast و Classic Elegance چهار سبک مختلف است که هر کدام از زیبایی و جذابیت فوق العاده ای برخوردار است و انتخاب آن کاملا سلیقه ای می باشد. مهمترین المان تمایز این چهار سبک رنگ آن ها می باشد که در تصویر زیر می توانید مشاهده نمایید.  

 

دکوراسیون با پارکت چوبی

تا به حال پارکت های Urban Contrast را از نزدیک رویت نموده اید؟ فرم یکپارچه و پروفیل های پهن آن سطحی مستحکم و جذاب را به نمایش در می آورد. رنگ دودی مانند آن با فضای مدرن شهری مطابقت بی نظیری دارد. این روزها طراحان زبردست و خلاق از هر فرم و بافتی در طراحی داخلی و سطوح منازل استفاده ی خاص می نمایند. این نوع پارکت ابزار بسیار مناسبی جهت ترکیبات اجسام گوناگون و فلزی به حساب می آید. آباژوری با پایه فلزی، مبل چرمی مشکی، قاب های چوبی سفید بر روی دیوارهای خاکستری غیر مسطح در مجاورت پارکت دودی زیبایی چشم نوازی را به نمایش در می آورد. اگر در منزل خود یک سالن بزرگ دارید کفپوش پارکت Urban Contrast شخصیت مدرنی را به منزل شما القا می نماید و شما برای خرید مبلمان منزلتان کار پیچیده و سختی را در پیش رو ندارید زیرا امروزه فروشگاه ها و نمایشگاه های متعددی در نقاط مختلفی می توانید بیابید که چنین مبلمان مدرنی را به نمایش گذاشته اند. قطعا می طلبد که فرش یا گبه ای با فرم مدرن بر روی چنین پارکتی قرار گیرد.

اما اگر تمایل دارید که فضای منزل شما خاطره انگیز و نوستالژی گردد ما پارکت Modern Rustic را به شما پیشنهاد می دهیم. این پارکت با بافت چوب آشکار خود و نقوش درهم تنیده ی آوندهای چوب و رنگ گرم و متمایل به قهوه ای خود فضا را بسیار دل انگیز و رویایی می نماید. کافی است شما یک دست مبل راحتی و یک شومینه ی چدنی تیره رنگ که فضای کلبه های روستایی و مناطق سرد کوهستانی را تداعی می نماید به آن بیافزایید. ترجیحا پیشنهاد می شود که دیوار منتهی به پارکت را با دیوار کوب سنگی یا کاغذ دیواری طرح سنگ بپوشانید. می توان جهت تزئین بر روی این نوع پارکت از پوست حیوانات و نمد پشمی استفاده گردد که حس کلبه ی روستایی گرم را القا نماید.

پارکت چوبی مناسب برای دکوراسیون داخلی

اما ترجیح ما برای مکان هایی با کاربرد اداری، دفتر کار وکلا، مراکز ثبت احوال و مطب پزشکان پارکت pure Nordic می باشد زیرا که این نوع پارکت از روشنایی فزاینده ای در محیط برخوردار است و با بازتابش نور می تواند فضای امیدوار کننده ای را به سادگی ایجاد نماید. مبلمان های راحتی سفید یا کاناپه های رنگی می تواند هارمونی مناسبی را به فضا بدهد. گلدان های بزرگ سفید سرامیکی به همراه هالوژن های ملایم ترکیب فوق العاده ای را ایجاد می نماید. اساسا دیوارهایی با رنگ استخوانی و یا سفید مات به این ترکیب جلوه ی ویژه ای خواهد داشت. درب های خاکستری چوبی به کفپوش pure Nordic جلوه ی با مسمی تری به محیط می بخشد. اما اگر تصمیم به خرید پارکتی برای منزل خود داشته باشم قطعا Classic Elegance را انتخاب می نمایم زیرا این کفپوش اساسا شیک و به زعم من مختص خانه های اشرافی می باشد. چیدمان جناغی برای این پارکت تصویر چشم نوازی را انعکاس می دهد و ناخودآگاه چشم خطوط پارکت را دنبال می کند. بافت ظریف و رگه های زیبای آن حس زندگی و پویایی را القا می نماید. عموما رنگ گرم قهوه ای متمایل به قرمز آن با مبلمان کلاسیک و پرده های مخمل قرمز بسیار خوشایند است. شما می توانید کتابخانه ای بسیار ظریفی را در کنار مبلمان تعبیه  و دیوارهای مجاور پارکت را با کاغذ دیواری طرح دار با رنگ های ملیح و روشن تزیین نمایید. لازم به ذکر است فرش های فاخر دستبافت که از طرح های سنتی و کلاسیک ایرانی بهره مندند مانند فرش های تبریز، نایین، کاشان و ماهی که نقوش اعجاب انگیز و پر پیچ و خمشان با گره های بسیار ظریف به هم بافته شده است می تواند تنپوش مناسبی بر روی این پارکت باشد. پیشنهاد می کنم وقتی که در چنین فضای زیبایی قرار گرفتید می توانید نگاه خود را برروی میز کوچکی که با ساتن زیبایی پوشیده شده است و بر روی آن قاب های عکس های خانوادگی هست لذت فراوانی ببرید.