s
دکینگ چوبی
تعداد بازدید: 1262تعداد نظرات: 0
1395/10/13 - 13:01

دکینگ چوبی

دکینگ چوبی زمانی که بدرستی مراقبت شود و بطور مرتب نگهداری شود، به مکان مورد نظر گرمای منحصر بفردی می بخشد.

دکینگ چوبی عمدتا از جنس چوب کاج، ماموت و سرو تحت فشار ترمو شده است که جهت کاربرد در فضای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرد.

دکینگ چوبی می تواند بعنوان مکمل که مقرون به صرفه و زیبایی خاصی دارد، به خانه اضافه شود؛ آن همچنین می تواند بعنوان سازه ای مستقل نیز ساخته شود تا منظره ای زیبا و جذاب را خلق نماید. 

یکی از مزایای مهم آن این است که می تواند برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار گیرد: بعنوان بخش لاینفک محوطه باغ، و جایگزین مناسبی برای نماهای سنگی فضای باز مانند پاسیو. حتی می تواند کمی به فضای نشیمن خانه بیافزاید.

در شرکت پارس آرای، تنوع گسترده ای از دکینگ های چوبی فوق العاده وجود دارند که امکان انتخاب را فراهم می آورند، کلیه آنها از مواد درجه یک ساخته شده اند تا مشتریان از این محصول با طول عمر بالا برای سالها برخوردار باشند. دکینگ چوبی عالی می تواند بعنوان یک بنای اضافی برای اتاق نشیمن شما محسوب گشته، اما تنها افزایش دهنده ارزش و فضای خانه نیست، بلکه بر نحوه زندگی شما تاثیر می گذارد. اضافه نمودن سازه سایبانی مانند پرگولا بدان معناست که شما دارای فضای بیرونی پذیرایی راحتی درطول سال خواهید بود!