s
درباره ی پارکت باورک چه می دانیم؟
تعداد بازدید: 704تعداد نظرات: 0
1397/03/31 - 11:47

درباره ی پارکت باورک چه می دانیم؟

پارکت چوبی باورک یکی از با کیفیت ترین کفپوش های چوبی دنیا می باشد که پارس آرای کوهستان عهده دار نمایندگی آن در ایران می باشد. از مهمترین و اساسی ترین اهداف باورک زندگی سالم افراد در محیطی سالم و بی ضرر می باشد.

شما می توانید برای همیشه به پارکت سوئیسی اعتماد کنید. باورک شرکتی سوئیسی با پیشینه و سنت های قدیمی از سال 1935 در حال تولید و ساخت پارکتی با ویژگی های منحصر به فرد می باشد.

به گفته ی مدیران باورک : سایت تولید در سوئیس را همچنان بسط و گسترش خواهیم داد. امروزه بیش از 60 درصد از محصولات ما در Margrethen تولید می شود و سرمایه گذاری های بیشتری نیز در دفتر مرکزی کمپانی انجام می گیرد. در کارخانه ی سوئیس، تیمی زبده و توانمند که شامل 300 کارمند معتبر و کارآزموده در حال فعالیت به منظور تحقق بخشیدن به نیاز و تقاضای مشتریان خود می باشند. باورک در سراسر جهان 600 کارمند و پرسنل را استخدام نموده است و در حال فعالیت می باشند. به منظور برجسته ساختن گذشته و ریشه ی کمپانی، مرکز تخصصی کفپوش چوبی و مرکز آموزشی را در دفتر مرکزی واقع در Margrethen تاسیس نمودند. سنت و ریشه ی سوئیس تکیه گاه اصلی فلسفه ی تولید پارکت باورک می باشد.

تکنولوژی و نوآوری تولید پارکت چوبی باورک از سال 1935

تاریخچه کمپانی تحت تاثیر 70 سال تجربه و بهینه سازی تکنولوژی وتعداد بسیاری از نوآوری ها در محصولات می باشد که همه این موارد در کنار هم کفپوش چوبی درجه یک و ممتازی را با نام باورک به وجود آورده است. در اینجا به برخی از نقاط عطف و کلیدی و با اهمیت در تاریخچه ی کمپانی باورک  اشاره می کنیم:

سال 1936     تولید اولین پارکت چوبی موزائیکی

سال 1942      توسعه و ساخت دستگاه و ماشین های تولید پارکت توسط خود کمپانی

سال 1976      برای اولین بار در دنیا معرفی کفپوش چوبی دو لایه  

سال 2010      اولین کفپوش چوبی دو لایه

سال 2012      راه اندازی دو نسخه ی ویژه : Vintage و Silverline   

سال 2013      راه اندازی Master Edition باورک

سال 2014      وارد کردن نوآوری Formpark به بازار

"هوای سالم یعنی کیفیت بالای زندگی" تنفس در هوای سالم و بدون مانع، کیفیت زندگی و احساس تندرستی را بهبود می بخشد. باورک از متریالی طبیعی و سالم برای تولید پارکت های درجه یک چوبی و طبیعی استفاده می نماید. در محیط زندگی جایی که ما بیشتر زمان خود را در آنجا سپری می کنیم، آب و هوای مطبوع و خوشایند به ویژه هوای خوب یکی از موارد ضروری و با اهمیت برای رفاه و تندرستی افراد می باشد.

پارکت چوبی باورک ضامن برخورداری از هوای سالم

باورک اولین تولید کننده ی کفپوش چوبی می باشد که برنده ی گواهینامه ی " زندگی سالم " شده است و به مشتریان خود همواره  محیط زندگی مطلوب و سالم بدون وجود آلاینده های هوا را پیشنهاد می کند. گواهی نامه ی Sentinel-Hause این اجازه را به کمپانی می دهد که گارانتی یا ضمانتی بی نظیری را به مشتریان خود عرضه کند : محصولات باورک هیچ گونه ترکیبات فرار آلی از خود انتشار نمی دهند و این نکته ای می باشد که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

"لذت بردن از قدرت طبیعی چوب" اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم باید این نکته را در نظر بگیریم که کفپوش سالم تنها برای تنفس سالم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد بلکه در بخش های دیگر دارای تاثیر گذاری ویژه ای است. به طور مثال پارکت سالم چشم و روح انسان را به گونه ای نوازش می دهد که آرام بخش خیال و جان ادمی می باشد. در واقع کفپوش چوبی طبیعی باورک نه تنها حس بویایی و هوای سالم را تامین می نماید بلکه مرهم چشم و روح آدمی نیز می باشد. بسیاری از مردم می توانند از چوب قدرت خاصی بگیرند. لمس پارکت، لذت بردن از بافت و همچنین استنشاق بوی مطبوع آن انسان را مسحور خود می نماید.

پارس آرای کوهستان نماینده ی پارکت باورک در ایران

شرکت پارس آرای کوهستان با افتخار نماینده ی رسمی کمپانی باورک در ایران می باشد که سالها فعال در زمینه ی تامین و اجرای پارکت چوبی می باشد. پارس آرای کوهستان در زمنیه ی کفپوش های چوبی دو لایه و سه لایه ی چند باند از بدعت گذاران این صنعت می باشد. کیفیت محصولات و توانایی در نصب و اجرای بی نقص از بزرگترین ویژگی های این شرکت می باشد. تعهد و ضمانت کیفیت در کنار خدمات پس از فروش این رکنت را از دیگر رقبا متمایز ساخته است. تجربه، مدیران توانمند، تیم فنی متخصص، دانش فنی و پرسنل کارآمد از عوامل موفقیت و طراز اول بودن این مجموعه می باشد. برای کسب اطلاعات در خصوص محصولات این مجموعه می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل بفرمایید و با چوب های تخصصی صنعت ساختمان در زمینه های مختلف و گوناگونی از قیبل نما، دکینگ، پنل های سازه ای، خانه های چوبی، چوب سونا، مبلمان چوبی و المان های شهری که دارای زیر مجموعه ی گسترده ای می باشد آشنا شوید. همچنین صفحات اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/parsaraykoohestan مراجعه نمایید و از پروزه های زیبا و دیدنی این مجموعه لذت ببرید. شماره تماس بخش فروش 7-22631405-021