s
خانه های چوبی رویایی
تعداد بازدید: 1973تعداد نظرات: 0
1397/02/25 - 15:54

خانه های چوبی رویایی

با استفاده از چوب طبیعی خانه رویاییتان را بسازید. سبک بودن متریال چوب در ساخت خانه چوبی، زیبایی، دوام و مقاومت بالا و سازگاری آن با طبیعت دلایلی است که ما را مجاب می نماید تا برای ساخت خانه های چوبی رویایی از آن استفاده نماییم. شرکت پارس ارای کوهستان توانایی ساخت انواع خانه های چوبی با کیفیت را دارا می باشد.

انسان از بدو ظهور بر روی کره خاکی همواره تلاش نمود تا سر پناهی امن برای خویش فراهم سازد تا  از گزند و مصائب طبیعی در امان بماند جایی امن که از دست دیگر موجودات بیاساید و در آن از گزند سرما و گرما، حیوانات درنده و بلایای طبیعی رهایی یابد . بتواند با خیالی آسوده  شب را استراحت کند و کودکان خود را پرورش دهد با گذشت زمان انسان های غار نشین با استفاده از متریال های طبیعی مانند سنگ، خاک و چوب خانه ساختند و خانه های چوبی از مهمترین  ساخته های بشر محسوب گردید.

جالب تر این است که همچنان این روند ادامه دارد و امروزه با پیشرفت تکنولوژی خانه های چوبی مجللی ساخته می شود و شرکت هایی که در این عرصه فعالیت می کنند در صدد طراحی خانه های مرفه با امکانات کاملی هستند در واقع خانه های چوبی تمام امکانات یک خانه معمولی به  انضمام زیبایی بصری منحصر به خود را دارد.

بوی چوب در فضای خانه با کنه انسان تطابق دارد و قطعا زندگی در چنین محیطی بی بدیل و اجتناب ناپذیر است. ستون هایی از چوب های قطور و دیواره های چوبی و رنگ بسیار زیبای چوب فرصت طراحی ایده آلی را به آرشیتکت ها و معماران این عرصه می دهد. لذت زندگی در یک خانه جنگلی و همراهی با طبیعت روحیه تازه ای به ساکنین آن خواهد بخشید .

خانه های چوبی شمال 

در مراکز تحقیقاتی دنیا برای ساخت یک ساختمان با متریال چوب استانداردهایی تعریف شده و تمامی مهندسان با استناد به این موازین از اصول و مبانی کار مطلع هستند و از آن بهره می برند. وجود انواع چوب با بافت ها و قابلیت های گوناگون این فرصت را می دهد حتی تا جزئی ترین قطعات مانند حمام و دیواره های داخلی را نیز با آن طراحی نمود. از ویژگی های خانه چوبی در ایران قابلیت ساخت آن در تمامی نقاط ایران است و استفاده از پوشش های مسقف متناسب با آب و هوای نقاط مختلف کشور قابلیت استفاده از چوب های متفاوت در دکوراسیون داخلی، خارجی و طراحی دلخواه و منعطف با سلایق افراد از قابلیت های دیگر این نوع خانه ها می باشد.

ساخت کلبه چوبی ساده

فضاهایی متناسب در هر متراژ به بخش های مختلف شامل پذیرایی، اتاق خواب و آشپزخانه تقسیم می شود و بنا به درخواست مشتری و طراح می تواند از ساختاری مدرن بهرمند شود. در قسمت شمالی کشور نیاز به چوب هایی با استقامت و مقاومت بالاست نظیر آکویا که در مقابل رطوبت مقاوم می باشد لازم به ذکر است شرکت پارس آرای کوهستان نماینده انحصاری شرکت Accsys در ایران می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این چوب و ویژگی های آن می توانید با شماره 7-22631405-021 تماس حاصل نمایید تا مشاورین ما شما را راهنمایی نمایند.

یک خانه چوبی با هزینه طراحی، ساخت و متریال به مراتب ارازن تر از خانه های معمول می باشد.

معمولا خانه های ویلای چوبی دارای اتاق های زیرشیربانی هستند که عموما به اتاق های خواب اختصاص داده می شود. از دیگر مزایای خانه های چوبی امکان ساخت لوسترها و دکوراسیون چوبی زیبا ساخت پنجره های جذاب با فرمت های خاص و ساخت ستون های چوبی است که به فضای درونی خانه جلوه ویژه ای می بخشد. یکی از نکات بارز در خانه های چوبی امکان رنگ نمودن و استفاده از خود بافت و رگه های چوب برای نما و سطوح داخلی است .

سقف های منحصر به فرد با ارتفاع متفاوت بین 4 تا 7 متر  مانند خانه های اروپای و امریکایی که با نور پردازی می توان جذابیت خاصی به آن بخشید. ساخت خانه چوبی به شکل مربع یا مستطیل در یک زمین وسیع می تواند به ارزش ملک شما و منظره کلی نما بی افزاید با ساخت محوطه و پرگولاهای چوبی فضای زیبایی را به حیاط منزلتان بدهید.

با توجه به فن آوری های روز دنیا در زمینه چوب های ترمو و سایر چوب ها شما امکان این را دارید که هر قسمتی از منزل خود را با یک چوب زیبا بیارایید و حتی فضای حمام و سونا را نیز چوبی نمایید  با استفاده از چوب های سخت امکان کف سازی ایوان یا محوطه استخر را خواهید داشت. درمجموع می توانید فضای منحصر بفردی را به منزل و محل زندگیتان با استفاده از خانه چوبی و مشتقات آن اعمال نمایید.