s
حضور پارس آرای در چهاردهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران
تعداد بازدید: 918تعداد نظرات: 0
1393/05/20 - 09:50

حضور پارس آرای در چهاردهمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران

چهاردهمین نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان با حضور مسئولان بلند پایه کشورافتتاح شد .

چهاردهمین نمايشگاه بين المللي صنعت ساختمان با حضور مسئولان بلند پایه کشورافتتاح شد .
این نمایشگاه  یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی و ساختمانی کشور  است  که با حضور  1015 شرکت داخلی و همچنین 199 شرکت از 21 کشور خارجی شامل : آمريكا-آلمان- استراليا- اسپانيا-اكراين- انگليس- ايتاليا- امارات متحده عربي- بلژيك- تركيه – چين-روسيه-ژاپن- فرانسه- فنلاند- هندوستان - سوئيس-سوئد- كره جنوبي- مالزي و يونان در فضایی به مساحت 73,000 مترمربع  در محل نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شده است .
پارس آرای کوهستان به عنوان یکی از شرکتهای معتبر و پرسابقه در زمینه چوبهای تخصصی صنعت ساختمان ، با حضور در این نمایشگاه جدید ترین محصولات و تولیدات خود را در معرض بازدید عموم قرار داده است .
چوبهای فرآوری شده نما و کف خارجی ( دکینگ )؛ انواع پارکت های چوبی ؛ مبلمان فضاهای باز و مرطوب و همچنین تولیدات مبلمان شهری بخشی از این محصولات است .
نصب خانه مسکونی چوبی پارس آرای در محیط غرفه این شرکت ؛ توجه بازدید کنندگان را به خود جلب نموده است . خانه های چوبی با نصب سریع و آسان یکی از دست آوردهای پارس آرای در عرصه طراحی و ساخت سازه های چوبی منطبق با نیازهای جامعه است که برای نخستین بار در این نمایشگاه معرفی شده است .
این نمایشگاه از تاریخ 19 لغایت 22 مرداد ماه 1393 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی   برپا خواهد بود . علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 9 صبح تا 17 از غرفه پارس آرای  در فضای باز سالن 38 ( ضلع شرقی )  دیدن فرمایند .

منبع : پارس آرای کوهستان