s
حضور قدیمی ترین شرکت نما چوب در نمایشگاه صنعت ساختمان 1396
تعداد بازدید: 1252تعداد نظرات: 0
1396/05/28 - 15:28

حضور قدیمی ترین شرکت نما چوب در نمایشگاه صنعت ساختمان 1396

شرکت پارس آرای کوهستان با حضور خود در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان برگی زرین در تاریخ فعالیت خود رقم زد و با ارائه محصولات متنوع خود نظیر پارکت چوبی، نما چوب، دکینگ، سازه های تمام چوب و مبلمان شهری با افتخار میزبان طراحان و مهندسان این عرصه بود .

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور برترین تولید کنندگان و تامین گنندگان از تاریخ 21 الی 24 مرداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی واقع در اتوبان چمران برگزار گردید. شرکت پارس آرای کوهستان با سالها تجربه در زمینه ی برگزاری نمایشگاه ها،  همایش ها و گردهمایی های بزرگ، در این دوره همچون سالهای قبل خوش درخشید و برگی دیگر به تاریخ افتخارات خود افزود. شرکت پارس آرای با هدف توسعه و آبادانی کشور در حوزه ساخت و ساز و زیبا سازی فضای شهری، از بدعت گذاران کاربرد چوب های تخصصی در صنعت ساختمان بوده است. محصولات این شرکت اعم از نما چوب، پارکت چوبی، دکینگ، آلاچیق، پرگولا، سازه های چوبی و مبلمان شهری با بهترین برندها از سراسر جهان تامین و عرضه می گردد.

جناب آقای مهندس علیرضا فخفوری مدیر عامل محترم شرکت پارس آرای کوهستان در خصوص روند و بازخورد برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی عنوان نمودند : " ما هر سال سعی بر این داشتیم تا قدرت مجموعه ی پارس آرای کوهستان را با ساخت و ساز مهندسی و متفاوت غرفه نمایش دهیم، امسال با تغییر رویه، غرفه را از حالت مهندسی به اثری گرافیکی و مدرن تغییر دادیم و از جنبه ی دکوراتیو غرفه پارس آرای کوهستان را ارائه کردیم. بازخورد این حرکت نیز مطلوب بود چرا که آسایش مراجعه کنندگان جهت بازدید از غرفه  بیشتر از سالهای قبل بوده است.

 با توجه به زیبایی و آسایش محیط، مراجعه کنندگان بسیار زیادی از غرفه بازدید نمودند. غرفه به گونه ای طراحی شده بود که مخاطبان را کنجکاو می ساخت تا از داخل آن بازدید به عمل آورند و با محصولات متنوع و متعدد ما آشنا شوند. تمامی مشتریان و آرشیتکت های قدیمی از غرفه دیدن کردند و نکته ی بسیار حائز اهمیت این می باشد که عمده ی این عزیزان از عملکرد و خدمات پارس آرای کوهستان ابراز خرسندی و رضایت نمودند و مجموعه ی ما را کاملا متفاوت از دیگر تامین کنندگان چوب می دانستند."

ایشان اظهار خرسندی خود را از بخش های مختلف از قبیل تیم سازنده ، بخش فروش و مبلمان شهری اعلام داشتند و عنوان نمودند همواره جای رشد، پیشرفت و توسعه ی سازمانی برای مجموعه ی پارس آرای کوهستان وجود خواهد داشت.

وی افزود در نمایشگاه امسال محصولات نوآورانه و دستاوردهای جدیدی به طور قابل توجه ارائه نشد اما خوشبختانه مخاطبان تخصصی بیشماری از هفدمین نمایشگاه بین المللی بازدید به عمل آوردند. انواع چوب نما بر روی بخش خارجی غرفه نصب شده بود و نمونه های پارکت چوبی در داخل به نمایش گذاشته شده بود.      

در ادامه جناب آقای صالح فخفوری مدیر فروش و عضو هیئت مدیره شرکت پارس آرای کوهستان عنوان نمودند : " در این دوره از نمایشگاه در حدود 5 تا 6 هزار بازدید کننده از غرفه پارس آرای دیدن کردند که با توجه به زیبایی خاص و طراحی ویژه ی غرفه، بازدید کنندگان آن افزایش یافتند. چوب آکویا یکی از محصولات منحصر به فرد پارس آرای کوهستان، با قرارگیری در آکواریوم و غوطه وری در آب با هنرمندی خاصی ضد آب بودن صد در صدی آن نمایش داده شد و برای مخاطبان از جذابیت خاصی برخوردار بود. نمونه های محصولات شرکت بر روی نمای بیرونی غرفه اجرا شده بود که برای بازدید کنندگان این فرصت را فراهم آورده بود تا از نزدیک با انواع بهترین برندهای چوب نما، پارکت چوبی، دکینگ و سازه ها و پنل های چوب طبیعی و همچنین مبلمان شهری آشنایی پیدا کنند.  

بیش از 150 نفر از مشتریان محترم قدیمی این شرکت از غرفه بازدید نمودند که از افتخارات شرکت ما محسوب می شود. در این دوره از نمایشگاه مهندسان و آرشیتکت های برجسته از قبیل مهندس محمدرضا نیکبخت، مهندس دانش منفرد، مهندس کنعان پاسبانی، مهندس بدری احمدی، مهندس نیما کیوانی، دکتر کمپانی از غرفه ی ما دیدن کردند و شرکت ما افتخار میزبانی از این عزیزان را داشتند. با توجه به حضور 13 نفر پرسنل، ازدحام جمعیت در غرفه  به گونه ای بود که پاسخگویی به تمامی افراد امکان پذیر نبود و تنها به ارائه کاتالوگ و سی دی بسنده می شد و امیدواریم در تماس های بعدی بتوانیم در خدمت آن دسته از عزیزان باشیم .

برخی از مشتریان محترم مجموعه ی ما، خرسندی و رضایت کامل از محصولات و خدمات شرکت ما را اظهار داشتند و آمادگی خود را برای همکاری های بعدی اعلام کردند."

شرکت پارس آرای کوهستان در راستای تحقق آبادانی و توسعه ی ساخت و ساز با عرضه ی محصولاتی از قبیل نما چوب، دکینگ، پارکت چوبی، ترموود و چوب آکویا گامی موثر در پیشرفت صنعت ساختمان برداشته است.