s
حضور در نمایشگاه با هدف پاسخگویی به نیاز جامعه
تعداد بازدید: 1084تعداد نظرات: 0
1394/05/22 - 14:29

حضور در نمایشگاه با هدف پاسخگویی به نیاز جامعه

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در فضایی بالغ بر 52 هزار متر مربع و با حضور 1200شرکت داخلی و خارجی از 18 تا 21 مردادماه 94 برگزار شد.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در فضایی بالغ بر 52 هزار متر مربع و با حضور 1200شرکت داخلی و خارجی از 18 تا 21 مردادماه 94 برگزار شد.

در این نمایشگاه  180شرکت از 25 کشور خارجی به صورت مستقیم و 131 شرکت به صورت غیر مستقیم و از طریق نمایندگی های خود در این رویداد مشارکت فعال داشتند.
پارس آرای کوهستان  با  عرضه محصولات خود در زمینه چوبهای تخصصی و نیز تولیدات مبلمان شهری مبتنی بر چوبهای مقاوم و فرآوری شده ؛ وخانه های  چوبی ، در این رویداد مهم نمایشگاهی در عرصه صنعت ساختمان کشور شرکت نمود.
غرفه پارس آرای در فضای باز مقابل سالن 38  ، سازه ای الهام گرفته از خانه های چوبی A فریم و بنا شده از چوب زیبای Spruceبود . معماری فضای غرفه و نمای باز آن ، امکان مناسبی را برای آمد و شد آسان بازدیدکنندگان فراهم آورده و همچنین چوبها و اتصالات آشکار و مستحکم به کار رفته ،  بیانگر تفکر شرکت در ارائه محصولاتی با کیفیت ؛ ایمن و مهندسی شده بود.
در ده سال فعالیت حرفه ای پارس آرای در زمینه چوبهای تخصصی صنعت ساختمان و توسعه فعالیتهای آن به سوی کاربردی نمودن این محصولات در زندگی روزمره ؛ شرکت همواره تلاش نموده است تا بهترین چوبهای دنیا را از معتبر ترین نام های تجاری در این عرصه در اختیار مصرف کنندگان داخلی قرار دهد.
در سالهای اخیر که توجه جامعه به سوی استفاده از چوب در ساختمان بیشتر شده ؛ سودجویانی نیز از این فرصت استفاده نموده و با عرضه چوبهای نامرغوب از تولید کنندگان نامعتبر و یا چوبهای داخلی با کیفیت پائین ، تلاش می کنند سهمی از بازار را برای خود به دست آورند . از آنجا که تشخیص کیفیت چوب برای عموم مردم تقریبا غیرممکن است ؛ تنها راه باقی مانده ؛ خرید چوب از شرکتهای معتبری است که در طول سالها فعالیت خود حضوری مسئولانه در این عرصه داشته و همواره ضامن محصولات و پشتیبان مشتریان خود بوده اند.
حضور مستمر پارس آرای در نمایشگاه هائی از این دست در سراسر کشور ؛ در واقع پاسخگوئی به این نیاز جامعه برای خرید محصولاتی معتبر ؛ بادوام و با کیفیت است .