s
بهترین پارکت  آلمانی چیست؟
تعداد بازدید: 539تعداد نظرات: 0
1398/01/07 - 09:57

بهترین پارکت آلمانی چیست؟

پارکت از قطعات کوچک چوب که در کنار یکدیگر قرار می گیرند تشکیل شده است. به منظور مقاومت بیشتر در برابر رطوبت و خراشیدگی لایه ای نهایی بر روی آن قرار دارد که هیچ گونه مواد شیمیایی و گاز از خود آزاد نمی کند و برای سلامتی انسان و محیط زیست مضر نخواهد بود.

پارکت اصطلاحی است که اصل آن از واژه ی فرانسوی parqueterie برگرفته شده است و به اواخر دهه 1600 باز می گردد. پارکت از کنار هم قرار دادن بخش ها و تکه های کوچک و بزرگ چوب تشکیل می شود که با چیدمان های هندسی و منظم در کنار یکدیگر قرار داده می شوند و زیبایی فوق العاده ای را به وجود می آورد. گونه های مختلفی برای کفپوش چوبی مورد استفاده قرار می گیرد که شامل بلوط، گردو، چری، لایم، پاین و افرا می شود.

پوشش نهایی پارکت

پارس آرای کوهستان نماینده ی انحصای بوئن و باورک در ایران است که به جرات می توان گفت یکی از بی نظیر ترین برندهای جهانی است. یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد پارکت بوئن پوشش نهایی این محصولات است. بوئن تاکید قابل توجهی بر حفاظت و مراقبت از محیط زیست در تمامی مراحل از ابتدا تا انتها دارد. هیچ یک از موادی که برای پوشش نهایی مورد استفاده قرار می گیرد نه لاک و نه روغن از خود هیچ گونه گازی که برای انسان و محیط زیست مضر است آزاد نمی کند. بوئن طیف گسترده ای از پوشش نهایی را برای پارکت های خود پیشنهاد می نماید.

یکی از پوشش های نهایی Live Natural است که کاملا طبیعی و حاوی روغن آفتاب گردان، thistle، روغن سویا و همچنین واکس های طبیعی از قبیل carnauba و candelilla است. به مظور نفوذ عمیق روغن به داخل چوب در دو مرحله این کار انجام می گیرد. منافذ چوب با روغن پر می گردد و پروسه ی خشک شدن به طور طبیعی در هوای باز انجام می گردد و این پروسه به نام پروسه ی Air-Plus نامیده می شود. پارکت هایی که با استفاده از این نوع پوشش نهایی برای آنها استفاده می شود در مقایسه با دیگر پوشش ها دارای قدرت و مقاومت در برابر مایعات بیشتری است. 

پارکت چوبی

لاک پارکت live pure

این لاک یکی از محصولات خلاقانه کمپانی بوئن است که یکی از پارکت هایی که از این لاک استفاده شده است Oak planks می باشد که با کاربرد لاک live pure ظاهری بی نهایت طبیعی که دارای ماتی زیبا و همچنین خصوصیات حفاظتی بی نظیری خواهد بود به وجود آورده است. این لاک زمین را از گرد و غبار، چرک و مایعات حفاظت می نماید و ظاهری صاف، روشن و فوق العاده جذاب خواهد بخشید. پوشش نهایی بعدی لاک live matt است از 6 لایه تشکیل شده و دارای سطح براقیت پایینی می باشد. پارکت هایی که از این لایه و پوشش نهایی استفاده می شود دارای مزایای ویژه و خاصی می باشد که یکی از آنها مقاومت در برابر خراشیدگی است.

خرید پارکت

لاک live satin 

این نوع از پوشش نیز از شش لایه تشکیل می شود که به طور قابل توجهی نیاز به مراقبت دائمی را کاهش می دهد و دوام پارکت را افزایش می دهد. بر روی این لایه پوششی از نور UV نیز استفاده می شود که هیچ گونه مواد شیمیایی و گاز خطرناکی از خود آزاد نمی نماید.

همانگونه که در بالا اشاره کردیم پارس آرای کوهستان نماینده انحصاری پارکت بوئن در ایران است که از سال 1384 به طور مستمر ارائه کننده محصولات و خدمات بی نظیر بوده است که با تجربه و توانمندی مدیران خود نائل به اجرای هزاران پروژه ی موفق شده است. با مراجعه به اینستاگرام https://www.instagram.com/parsaraykoohestan این مجموعه می توانید پروژه های مختلف این مجموعه را در زمینه های نما، پارکت، دکینگ، سازه های تمام چوب مشاهده نمایید. کارشناسان فروش این مجموعه همواره از معرفی محصول تا خدمات پس از فروش همراه مشتریان خواهند بود و آنها را پشتیبانی خواهند نمود.

خرید پارکت چوبی