بهترین پارکت آلمانی
تعداد بازدید: 409تعداد نظرات: 0
1397/07/18 - 10:04

بهترین پارکت آلمانی

شرکت پارس آرای کوهستان نماینده ی انحصاری پارکت بوئن آلمان می باشد که علاوه بر تامین محصولات با کیفیت ارائه کننده ی خدمات اجرا و نصب و همچنین خدمات پس از فروش می باشد. با توجه به تنوع بالای محصولات پارکت در این شرکت توصیه می کنیم در وب سایت این شرکت مقالات مرتبط با این موضوع را مطالعه نمایید.

شرکت پارس آرای کوهستان با بیش از 15 سال سابقه در زمینه ی چوب های تخصصی صنعت ساختمان و انواع گونه های پارکت چوبی در فرمت های مختلف از بدعت گذاران این عرصه بوده است. تامین و عرضه ی پارکت های solid و engineered با برندهای معتبر آلمانی و سوئیسی با کیفیتی بی نظیر از جمله فعالیت های تخصصی این مجموعه می باشد.

برخی مشتریان بر این باورند که تنها خرید پارکت و جستجو برای برند با کیفیت اتمام کار می باشد، در صورتی که نصب و اجرا در زیبایی و جذابیت پارکت کف بسیار تاثیر گذار است به طوریکه که با خرید کفپوش تنها نیمی از راه پیموده شده است و اجرای تخصصی که تحت نظر مهندسین مجرب و با تجربه انجام گیرد نیز از اهیمت فوق العاده ای برخوردار می باشد. نصب و اجرای تخصصی و کار آزموده در واقع مکمل پارکت مرغوب شما خواهد بود بنابراین برای زیباسازی کف منزل و یا محل کار و یا مراکز تجاری، اداری تفریحی خود نه تنها به دنبال برندی معتبر باشید بلکه برند با کیفیت خود را از مجموعه ای خریداری نمایید که  دارای تجربه و نیروی متبحر و همچنین کارشناسان حاذق در زمنیه ی اجرا و نصب باشند زیرا همانطور که گفتیم نحوه ی نصب و مهارت در اجرا تکمیل کننده زیبایی و جذابیت پارکت خواهد بود.

انواع پترن ها در اجرای پارکت

نصب قطعات چوب طبیعی به عنوان کفپوش را می توان در پترن های مختلف اجرا نمود. این پترن ها هر کدام دارای زیبایی و جذابیت حیرت انگیزی می باشند به طوری که زیبایی چوب طبیعی را دو چندان می نماید.

همانطور که در عکس بالا مشاهده می نمایید انواع پترن های مختلف از قبیل herringbone یا جناغی، decking ،swallowtail ،cubical ،alternating و mosaic برای نصب و اجرای پارکت وجود دارد که هر کدام زیبایی خاص و منحصر به فردی را به فضای مورد استفاده می بخشد.

یکی دیگر از موارد بسیار با اهمیت و ارزشمند گروه پارس آرای کوهستان ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان محترم می باشد که آن را از دیگر رقبا متمایز ساخته است. در واقع پارس آرای کوهستان نه تنها عرضه کننده پارکت های آلمانی و سوئیسی با برندهای Boen و Bauwerk می باشد بلکه برخوردار از تیم اجرایی توانمند و با تجربه به همراه ارائه خدمات پس از فروش می باشد که جمعا پکیجی کامل و منحصر به فردی را تشکیل می دهد که در سراسر ایران بی رقیب است.

پارکت بوئن آلمانی که نمایندگی انحصاری آن را شرکت پارس آرای کوهستان در ایران عهده دار می باشد دارای نمایندگی های بسیاری در سرتاسر دنیا است. پارکت یک تکه solid به صورت قطعات چوب یک تکه می باشد که گونه های مختلفی از آن ارائه می گردد. همچنین ابعاد مختلفی از پارکت های engineered یا چند لایه با این برند ارائه می گردد که دارای ابعاد و فرمت های مختلفی می باشد.

فرمت های متنوع پارکت آلمانی بوئن

طیف گسترده ای از ابعاد و گونه در این نوع از پارکت وجود دارد که در اینجا تنها به برخی از آنها اشاره می نماییم.

Ecoomy: ابعاد : 470*70*9.5 میلی متر که به صورت کام و زبانه می باشد. لایه ی رویی یا بالایی آن 2.5 میلی متر می باشد که از باکیفیت ترین چوب بلوط می باشد. قیمت این نوع محصول بسیار مقرون به صرفه است. نکته ای که  باید در نصب و اجرای آن مورد توجه قرار داد این موضوع می باشد که می بایست با چسب به سطح زیرین چسبانده شود و مکان هایی که دارای گرمایش از کف می باشند بسیار مناسب خواهد بود.

Prestige: این محصول با ابعاد 590*70*10 میلی متر که دارای کام و زبانه می باشد که از این نوع برای طراحی کردن و ایجاد پترن های جذاب مورد استفاده قرار می گیرد. لایه ی رویی 5.5 میلی متر می باشد که برای کاربرد در مکان هایی که دارای رفت و آمد بسیار بالایی می باشد مورد استفاده قرار می گیرد لایه زیرین این محصول اسپروس می باشد و با استفاده از چسب به کف زمین چسباده می شود.  

Solid Plank: این محصول سالید می باشد و دارای ابعاد 137*20 و 2220-800*187*162 میلی متر که دارای کام و زبانه می باشد. این محصول شهرت بالای بیشماری برای دوام بالا دارد و هر چهار طرف هر قطعه دارای bevel می باشد.

ابعاد و فرمت های دیگر پارکت بوئن را در مقالات بعدی ارائه می دهیم. شرکت پارس آرای کوهستان در طول سال در نمایشگاه های ساختمان از جمله نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شرکت به عمل می آورد که همواره مورد استقبال علاقه مندان قرار می گیرد همچنین برای آشنایی با محصولات و خدمات این مجموعه می توانید از شورووم همیشگی واقع در دفتر مرکزی این مجموعه بازدید به عمل آورید. وبسایت و صفحه ی اینستاگرام پارس آرای کوهستان نیز ارائه کننده ی مطالب، پروژه‌ها، محصولات و نوآوری های جید این مجموعه می باشد. همچنین کارشناسان فروش مشتریان محترم را از ابتدا تا پایان قرارداد همراهی می نمایند.