s
این پارکت خانه‌ی شما را به یک محل امن، گرم و آرام تبدیل می‌کند
تعداد بازدید: 280تعداد نظرات: 0
1398/10/09 - 17:16

این پارکت خانه‌ی شما را به یک محل امن، گرم و آرام تبدیل می‌کند

یکی از مصالح که در کف از مقاومت خوبی در برابر سایش و لغزش برخوردار است و همچنین عایق خوبی برای گرما، سرما و صدا می‌باشد، چوب‌ها و یا پارکت های تمام چوب می باشند.

این پارکت خانه‌ی شما را به یک محل امن، گرم و آرام تبدیل ‌می‌کند.

یکی از مصالح که در کف از مقاومت خوبی در برابر سایش و لغزش  برخوردار است و همچنین عایق خوبی برای گرما، سرما و صدا می‌باشد، چوب‌ و یا پارکت های تمام چوب می باشند.

 شرکت پارس آرای کوهستان|خرید و فروش چوب ترموود

پارکت تمام چوب جواب من در برابر تمام کف‌سازان

 در ابتدا بهتر است با مفهوم کف‌سازی بیشتر آشنا شوید. کف سازی بخشی از فعالیت‌های ساختمانی می‌باشد که بر روی سطح زمین یا سقف اعمال می‌گردد. در این مرحله می‌توان از مصالح چوبی یا پارکت‌های تمام چوب، بر اساس شرایط خاص محیطی استفاده کرد. به همین دلیل به شما قول می‌دهیم عملیات با پارکت، مطابق فضای مورد نیاز و عملکرد مد نظر شما، در آن محیط شکل می‌گیرد. خوب است که بدانید کف سازی با مصالح مختلفی نظیر سنگ، موزایک، سرامیک و پارکت های تمام چوب انجام می‌شود. بطور‌کلی گفته می‌شود که کف سازی براساس نوع انتخاب متقاضی صورت می‌گیرد.

شرکت پارس‌آرای کوهستان|خرید و فروش چوب ترمووود|چوب ترموود

این پارکت یک عایق ضد لغزش و سایش است.

پارکت های تمام چوب علاوه بر اینکه موجب می‌گردد به ساختمان زیبایی ببخشد بلکه باعث ایمنی ساختمان هم می‌شود. عملیات کف سازی در خارج و داخل ساختمان انجام می‌شود. برای مثال کف‌سازی شامل حال اتاق‌های ساختمان، راهرو، سرویس‌های بهداشتی، آشپزخانه و.. می‌شود. در ادامه گفته می‌شود عملیات کف سازی خارج از ساختمان مربوط به حیاط، پیاده‌روها و زمین‌های ورزشی می‌شود. نکته قابل توجهی را که باید در نظر بگیرید این است که کف‌سازی بخش‌های مختلف ساختمان با یک‌دیگر متفاوت و هر کدام با مصالح مربوط به خود اجرا می‌گردد، برای مثال کف سازی سرویس های بهداشتی با کف سازی اتاق های ساختمان بسیار متفاوت است.

شرکت پارس آرای کوهستان|خرید و فروش چوب ترموود

در زمان کف سازی ساختمان باید به این نکته توجه کنیم که در ابن مرحله باید از مصالحی استفاده شود که تحمل وزن های مختلف را دارا باشند. برای مثال توانایی این را داشته باشد که وزن اسباب و اثاثیه اشخاصی که در آن ساختمان ساکن هستند را تحمل کند.

نظافت کف ساختمان در الویت می باشد :

کف ها نسبت به سطوح دیگر ( به جز بخش های مشخصی مثل آشپزخانه ها و اماکن بهداشتی ) نیاز بیشتری به پاکیزگی دارند. نظافت به منظور حفظ ظاهر کف یا افزایش طول عمر و حداکثر ساختن خصوصیات فیزیکی مثل اصطکاک لازم است. نظافت موثر و منظم ضروری است و باید برای مدیریت ساختمان یک اولویت باشد. به همین منظور پارکت تمام چوب به گونه‌ای فرآوری شده است که نظافت آن در جاروی روزمره و طی کشیدن هفتگی، آن هم تنها بوسیله‌ی یک تی نخی بهمراه چند اسپری از شیشه‌شور شما خلاصه می‌شود.

شرکت پارس آرای کوهستان|خرید و فروش چوب ترموود

گونه ای دیگر از پهن برگان تجاری به نام موهوهو در شرق آفریقا :

MUHUHU

Brachylaena hutchinsii

Magnoliopsida - ژ- Asteridae

درخت : موهوهو درختی است در شرق آفریقا که به طور عمده به صورت الوارهای باریک و قطعات چوبی از تانزانیا با کشتی به سایر نقاط حمل می‌شود. درختی است با اندازه کوچک تا متوسط با میانگین 50 سانتیمتر قطر که اغلب دارای تنه‌ای ضعیف می‌باشد .

شرکت پارس آرای کوهستان|خرید و فروش چوب ترموود

چوب: چوب موهوهو سنگین، سخت و بسیار ریز‌بافت بوده و رنگ آن از زرد تا قهوه‌ای متوسط متغیر است. الیاف آن در هم پیچیده‌اند و بعلاوه در چوب‌هایی که از تنه‌های کج و معوج به دست می‌آیند، اغلب نامنظم می‌باشد که در ظاهر تزئینی چوب نقش مهمی دارد. چوب این درخت متراکم و گاه به اندازه 30 درصد سنگین تر از راش است. ویژگی مشخص آن که بیشتر هنگام کار با چوب آن قابل توجه است، بوی خوش و معطر آن است. چوب درخت دارای نوعی روغن آروماتیک است که تقطیر شده و در بازارهای تجاری به عنوان جانشینی برای روغن چوب صندل خرید و فروش می‌گردد‌.  

ویژگیهای فنی : خشک کردن چوب موهوهو با وجود سنگین وزن بودن آن چندان مشکل نیست. به محض خشک شدن، بسیار باثبات است ولی کلاً کار با آن دشوار است و برای حصول پرداخت خوب روی چوب ‌هایی که تارهای نامنظم دارند، مراقبت هایی لازم است. سختی، تراکم، جرم حجمی بالا و بافت ریز این چوب، آن‌را در برابر سائیدگی بسیار مقاوم کرده ‌است. خصوصیات استحکامی آن در حد متوسطی است. در برابر حمله قارچها بسیار مقاوم است و در برابر حمله موریانه ها نسبتاً مقاومت دارد .

 

 شرکت پارس آرای کوهستان| خرید و فروش چوب ترموود

 کاربردها : موهوهو چوبی است که به طور ویژه ای در سطح وسیع برای ساخت کفپوش به کار می‌رود. در ساختمان‌های عمومی و خانگی به خاطر ظاهر جذابش مطلوبیت دارد و به خاطر خصوصیات عالی و دوام در سخت‌ترین شرایط صنعتی نیز قابل استفاده است. همچنین در آفریقای شرقی در مجسمه سازی و برای کنده کاری حیوانات چوبی متداول است .

شرکت پارس آرای کوهستان یکی از گزینه های خرید جهت پارکت های تمام چوب و یا چوب های فرآوری شده ترمو می باشد . محدوده فعالیت شرکت پارس آرای کوهستان در تمامی زمینه های ساختمانی از جمله نمای ساختمان چوبی ، کفسازی داخلی و یا خارجی ، سونا و ... می توان نام برد . از دلایل تداوم خدمات و ماندگاری شرکت پارس آرای کوهستان ، می توان به اصولی همچون جلب اعتماد و اخذ رضایت کارفرمایان، حفظ و ارتقاء دانش و تجربه فنی مهندسان همچنین مقدم دانستن کیفیت خدمات بر سایر امور نام برد.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان فروش ما با شماره 71162 – 021 در ارتباط باشید .

شرکت پارس آرای کوهستان|خرید و فروش چوب ترموود